Hesap satışında problem olursa dava yenir mi?

Dostum bende eskiden random hesap satıyordum.
Yalan söylemek istemem.
Hesapları kendi üstüme devir alıp kendime ait farklı mail hesaplarına doğruluyordum.
1 hafta sonra şifreyi değiştirip yeniden satıyordum.

Ben bir sorun yaşar mıyım yani random key kullanılmış cıksa (kendi bilgim yok toptan aldım) işlemi iptal ettirip para iadesi yapsam sorun yaşamam değil mi sonuçta 2 TL.

Ben bir sorun yaşar mıyım yani random key kullanılmış cıksa (kendi bilgim yok toptan aldım) işlemi iptal ettirip para iadesi yapsam sorun yaşamam değil mi sonuçta 2 TL.

Para iadesi yaptığın sürece sıkıntı yaşamazsın.
Ben sürekli toptan alım satım yaptım iade ettiklerim oldu.
Bir sorun olmaz.

Para iadesi yaptığın sürece sıkıntı yaşamazsın.
Ben sürekli toptan alım satım yaptım iade ettiklerim oldu.
Bir sorun olmaz.

Hocam şöyle söyleyeyim yani 2 TL ya da 10 TL için dava yesem şaşırırım çünkü degeri yok ama bende takıntı sorunu var.

O hesapları alan kişilerin 10 20 100 TL gibi fiyatları umursiycağını sanmam artık bu devirde para değil çünkü dediğim gibi 1 yemek parası falan.

O hesapları alan kişilerin 10 20 100 TL gibi fiyatları umursiycağını sanmam artık bu devirde para değil çünkü dediğim gibi 1 yemek parası.

O hesapları alan kişilerin 10 20 100 TL gibi fiyatları umursiycağını sanmam artık bu devirde para değil çünkü dediğim gibi 1 yemek parası falan.

Hocam bir de bende takıntı oldugu için yatamıyorum yani 2 TL ya da 10 TL için dava yer miyim (hesaplarda sorun oldugunu dusunmuyorum)

Dava yiyebilirsin.

2 TL ya da 10 TL için mi?

Geri
Yukarı