Hesaplı, stabil ve uygun internet sağlayıcı tavsiyesi

Bende GIBIRNet almıştım ucuz diye 120TL idi 100Mbps. Ancak şimdi 250TL aylık ödeme ve 4 gündür jitter değerim 250ms başka firmaya geçmeyi düşünüyorum önerileriniz benim için önemli. TurkNet'e geçerim diyordum ancak son zamanlarda onun da iyice fiyatları abarttığını düşünüyorum.comnet nasıldır Online oyun oynatır mı; CS2 Warzone rdr2 online oynatır mı bilemedim.

Bende GIBIRNet almıştım ucuz diye 120TL idi 100Mbps. Ancak şimdi 250TL aylık ödeme ve 4 gündür jitter değerim 250ms başka firmaya geçmeyi düşünüyorum önerileriniz benim için önemli. TurkNet'e geçerim diyordum ancak son zamanlarda onun da iyice fiyatları abarttığını düşünüyorum.comnet nasıldır Online oyun oynatır mı; CS2 Warzone rdr2 online oynatır mı bilemedim.
Ben de sadece Millenicom Superonline kullandığım ve fikrim olmadığından konuyu açtım. Comnet dışında; uygun bir öneri gelmedi maalesef.

Napacaz comnet mi deneyecez? Sizin fikriniz nedir.
Millenicom beni yenilemek için arar diye bekliyorum. Ona göre karar vereceğim.

Bir de ben uzun sözleşmeli olsun diye bakıyorum, rahat etmek için.

Kablonet, Comnet, TT, Vodefone, Turkcell dışında da sözleşmeli göremedim.

Firmalar uyandı tabi ki, niye sözleşme yapsın, haftalık zamlar gelen bir ülkede..

Son düzenleme:
Teşekkürler. Bir süre eski fiyattan devam edeceğiz diye mesaj gelince, geçişi erteledim. Tabi ki bu süre ancak 1 fatura dönemi olur gibi geliyor. Çünkü aşırı zamlandı net fiyatları.

Millenicom'dan Milenicom'a geçişte kampanyayı kabul etmezler diye düşünüyorum ama yine de bu şekil karar verirsem aklımda olur, teşekkürler.

Ben Superonline altyapisinda Millenicom kullananlarda bu sorunu duymustum Comnet öneririm F/P olarak.

Geri
Yukarı