Hialgo açık iken CS:GO'ya girilmiyor

Berkyyww

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
DELL 7567
İ7 7700HQ, GTX 1050 Tİ, 16GB DDR4, 512GB NVME SSD 1TB HDD
Bilgisayarım kötü olduğu için hialgo Boost kullanıyordum, daha önce hiçbir sıkıntı yoktu acılıyordu ama dün deneğimde olmadı. Hialgo acıkken CS'ye giriyorum fakat CS normal olarak oyuna giriyor yes no ekranı gelmiyor. Her şeyi denedim fakat başarılı olamadım, acaba daha önce yaşamış ve sorunu çözmüş olan var mı?

Bilgisayarım kötü olduğu için hialgo Boost kullanıyordum, daha önce hiçbir sıkıntı yoktu acılıyordu ama dün deneğimde olmadı. Hialgo acıkken CS'ye giriyorum fakat CS normal olarak oyuna giriyor yes no ekranı gelmiyor. Her şeyi denedim fakat başarılı olamadım, acaba daha önce yaşamış ve sorunu çözmüş olan var mı?
Hocam yes no ekranı dediğiniz yeri anlamadım daha detaylı açıklar mısınız?

Arkadaşlar konun sahibi benim büyük harfden dolayı kısıtlama yedim bu hesap a geçtim.

Örnek veriyorum CS:GO'ya girerken bu ekran gelmiyor normalde geliyordu ama.
-Allow_third_party_software bu koduda denedim fakat gene olmadı ben oyundaki kaliteye pek fazla takılmıyorum sadece oynanacak düzeye gelsin yeter.
Bu program sayesinde zamanında oynuyabiliyordum fakat dediğim gibi dün de denedim fakat aynı yabancı siteleride araştırdım pek fazla acıklıyarak anlatan yok.
.
.
CS:GO 3. parti yazılımları engelliyor. Başlatma seçeneklerine -allow_third_party_software yazıp deneyebilir misiniz?
.
Programı başka oyunlarda denediğimde çalışıyor fakat CS:GO'da neden çalışmıyor anlamadım.

Geri
Yukarı