Hiç anime izlememiş birisine anime önerisi

Demon Slayer izle, yeni bir anime olduğu için çizimler ve efektler müthiş. Hikayesi de gayet güzel, akar gider valla. Bence ilk anime olarak 300 500 1000 bölümlük animelere yönelme. Kısa ve popüler animeleri izle önce, kültüre alışırsın ve çeşitlilik görürsün.
hayır tam tersi ilk anime olarak uzun animelere başlamak lazım bi arkadaşım ilk kısa bi animeye başlamımştı önerdiğim hiçbir uzun animeyi izlemiyor uzun diye ben naruto/naruto shippuden ile başladım 720 bölüm izledikten sonra one piece başladım şuan günceldeyim eğer ilk kısa animelerle başlarsan uzun animelerden korkarsın uzun diye

Kesinlikle Cyberpunk:Edgerunners diyorum. Bununla birçok kişiyi animeye başlattım. Ardından NieR: Automata ya da uzun bir anime istiyorsan Tokyo Ghoul izleyebilirsin 4 sezon. Bunlar gerçekten güzel animeler.

hayır tam tersi ilk anime olarak uzun animelere başlamak lazım bi arkadaşım ilk kısa bi animeye başlamımştı önerdiğim hiçbir uzun animeyi izlemiyor uzun diye ben naruto/naruto shippuden ile başladım 720 bölüm izledikten sonra one piece başladım şuan günceldeyim eğer ilk kısa animelerle başlarsan uzun animelerden korkarsın uzun diye
Korku değil o, gereksiz buluyoruz. Niye çeşit çeşit anime deneyimlemek varken 500 bölüm Naruto izleyeyim ki? Naruto izleyen arkadaşım ana karakter güçlenene kadar suyu çıkıyor demişti. İzlediğim şey dolu dolu olsun istiyorum, o yüzden kısa animeleri seviyorum.

Hayır tam tersi ilk anime olarak uzun animelere başlamak lazım bir arkadaşım ilk kısa bir animeye başlamımştı önerdiğim hiçbir uzun animeyi izlemiyor uzun diye ben naruto/naruto shippuden ile başladım 720 bölüm izledikten sonra One piece başladım şu an günceldeyim eğer ilk kısa animelerle başlarsan uzun animelerden korkarsın uzun diye.

Aksine ilk uzun izlersen kısa animelerde uzun animenin içindekileri ararsın 13 bölüme neyin hikayesini neyin karakter gelişimini ekleyecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı