Hiç anime izlememiş birisine anime önerisi

Aksine ilk uzun izlersen kısa animelerde uzun animenin içindekileri ararsın 13 bölüme neyin hikayesini neyin karakter gelişimini ekleyecekler.
Uzun animelerin coguda filllerle dolu zaten. Narutoda 1 fight basliyor 10 bolum savasiyorlar hadi 20 bolum fill

Bir suru 12 bolumde cok guzel seyler anlatan ve gosteren animeler var. Bkz. Serial Experiments Lain, Made in Abbys, Finali dışında Gakkougurashi

Uzun animelerin coguda filllerle dolu zaten. Naruto'da 1 fight basliyor 10 bolum savasiyorlar hadi 20 bolum fill.

Bir suru 12 Bolu'mde cok guzel seyler anlatan ve gosteren animeler var. Bkz. Serial experiments lain, made in abbys, finali dışında gakkougurashi.

12 bölüme 350 bölümü sığdıramazsın değil mi?

12 bölüme 350 bölümü sığdıramazsın değil mi?
350 Bolumde bir fight 10 bolum suruyorsa evet sigdirirsin. Zaten Narutonunda cok kotu bir sonu var, izlemeye degmez. Sonradan boruto diye Narutonun sonundan daha kotu bir seriside var. İzlenecek cok daha iyi animeler var.

Uzun Anime izlenecekse Gintama izlenmeli. Her anlamda uzun animeler arasinda en iyi animelerden. 1 Tane bos bolumu yok.

350 Bolu'mde bir fight 10 bolum suruyorsa evet sigdirirsin. Zaten narutonunda cok kotu bir sonu var, izlemeye degmez. Sonradan boruto diye Naruto'nun sonundan daha kotu bir seriside var. İzlenecek cok daha iyi animeler var.

Uzun anime izlenecekse gintama izlenmeli. Her anlamda uzun animeler arasinda en iyi animelerden. 1 tane bos bölümü yok.

O kadar kısa sürede bağlanamazsın karakterlere saçma geldi bana dediğiniz.

Akame Ga Kill!, One Punch Man, Attack On Titan, Charlotte, Cyberpunk Edgrerunners gibi çok uzun olmayan animeler izlenmeli ilk başta çünkü genelde çoğu kişi önyargılı oluyor bu önyargıyı kırmak için aksiyon veya tarz-hikaye odaklı animeler önermek gerek. Arkadaşlarımdan biliyorum :D.

Akame ga kill! One punch man, attack on titan, charlotte, Cyberpunk edgrerunners gibi çok uzun olmayan animeler izlenmeli ilk başta çünkü genelde çoğu kişi ön yargılı oluyor bu önyargıyı kırmak için aksiyon veya tarz-hikaye odaklı animeler önermek gerek. Arkadaşlarımdan biliyorum :D.

Hocam akame ga Kill'i yeni başlamış birinin izlemesini önermem psikolojisi bozulur bence xd.

Geri
Yukarı