Hiç arkadaşım yok

Hocam kelimenin köküne bakarsak senin annen babanda arkadaşın arkanı kollayanlar onlar. Yani büyük ihtimalle. Arkanı kollayan herkes arkadaşınıdır. ARKAdaş yani.

Arkadaşlarım var fakat neredeyse sevgilim dışında telefonla konuştuğumu sanmıyorum. Çoğunlukla Whatsapp kulanıyorum, endişelenmen gereken bir şey yok.

Siz kimsiniz? Ben kimim? Elimizde birbirimize dair herhangi bir veri yok. Benim, sizin arkadaş sahibi olamamanız hakkında söyleyebileceklerimin doğruluğu zaten şüpheli. Buna cevap arıyorsanız, göz göze gelebildiklerinize sorabilmeniz gerekir. Ya da bu soruyu kendine sormalı insan? Ben neyi yanlış yapıyorum da benim arkadaşım yok. Ha benim arkadaşım var mı? Kaç dersem, sizi inandırabilirim? Belki de yoktur.

Siz kimsiniz? Ben kimim? Elimizde birbirimize dair herhangi bir veri yok. Benim, sizin arkadaş sahibi olamamanız hakkında söyleyebileceklerimin doğruluğu zaten şüpheli. Buna cevap arıyorsanız, göz göze gelebildiklerinize sorabilmeniz gerekir. Ya da bu soruyu kendine sormalı insan? Ben neyi yanlış yapıyorum da benim arkadaşım yok. Ha benim arkadaşım var mı? Kaç dersem, sizi inandırabilirim? Belki de yoktur.
Katılıyorum hocam. Arkadaşı tanımıyoruz. Belki de çevresine karşı oldukça olumsuz birisi. Hiçbir şey bilemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı