Hiç arkadaşım yok

Özgüven önemli ama kendini aşırı sıradan hissediyorsa otizmli olabilir düşük ihtimal. Normalde hissetmemesi lazım.

Onlar futbol seviyor diye bende mi futbol müptelası olmak zorundayım? Ya da onların siyasi düşüncesini desteklemem mi lazım?

Sabretmen lazım. Liseye geçtiğinde belki kendine uygun bir arkadaş edinebilirsin. Yine bulamazsan üniversiteyi bekle. Çünkü mesela ben de lisede arkadaş edinmiştim ama üniversitede edinemedim, şans işi.
Lisede de aynı olgunlaşma daha çok karaktere bağlı.

Teşekkürler. Buna bakacağım. Eğer sıkıntılı bir mevzuysa (kaynakta sıkıntılar varsa) tekrar etiketlerim sizi.

8. sınıfım hiç arkadaşım yoktan kastığım var ama hepsi cıvık insanlar bense tarihe meraklı daha saygılı biriyim böyle bir arkadaşta bulamadım kendime ne yapmalıyım?

Belki liseye geçince kafa dengi birini bulursun yaşadığın yere bağlı.

İki üç kişi ile anlaşabilirsen anlaş piyasadan çekil sonra. Herkesle zaten dostluk kurulmaz. Benim 12 yıl sonra dost diyebileceğim anca 5 kişi çıktı hala görüşüyorum onlarla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…