Hiç arkadaşım yok

Ben onlardan farklıyım ben daha saygılıyım kafasından çıkmak gerek liseye geçeceksin yine aynısı olacak üniversiteye geçeceksin yine aynısı olacak o yüzden en iyisi ortama ayak uydurmak yoksa hayat geçmez.
Özgüven önemli ama kendini aşırı sıradan hissediyorsa otizmli olabilir düşük ihtimal. Normalde hissetmemesi lazım.

Ben onlardan farklıyım ben daha saygılıyım kafasından çıkmak gerek liseye geçeceksin yine aynısı olacak üniversiteye geçeceksin yine aynısı olacak o yüzden en iyisi ortama ayak uydurmak yoksa hayat geçmez.
Onlar futbol seviyor diye bende mi futbol müptelası olmak zorundayım? Ya da onların siyasi düşüncesini desteklemem mi lazım?

Kaynak: Holocaust Encyclopedia
Bahsettiği olayım olay bu. Bu site ne kadar güvenilir bilemem ama doğru olmadığı söyleniyor. Ancak ben farklı bir kaynaktan bununla ilgili kanıtlarda bulmuştum. Zaten 100bin kişiden 12bin kişi nasıl ölüyor anlamış değilim. WW2 ye katılmayan Türkiye 22bin şehit vermişti.
@II. Wilhelm

25 yaşında Orta Anadolu kızı. Acayip Türk vibe veriyor
Teşekkürler. Buna bakacağım. Eğer sıkıntılı bir mevzuysa (kaynakta sıkıntılar varsa) tekrar etiketlerim sizi.

İki üç kişi ile anlaşabilirsen anlaş piyasadan çekil sonra. Herkesle zaten dostluk kurulmaz. Benim 12 yıl sonra dost diyebileceğim anca 5 kişi çıktı hala görüşüyorum onlarla.

Geri
Yukarı