Hiç arkadaşım yok

Hocam ben de baya yalnızım. Lise hazırlık okuyorum ama gene de yalnızım. Sizin seneniz sınav senesi, sonraki sene arkadaş bulmanız bir tık daha kolay olabilir.

Hocam ben de baya yalnızım. Lise hazırlık okuyorum ama gene de yalnızım. Sizin seneniz sınav senesi, sonraki sene arkadaş bulmanız bir tık daha kolay olabilir.
Muhtemelen normal çıkacak ama attığım teste bak yine. Aspieler Asosyal oluyor çünkü. Ne olduğunu hızlıca tespit etmek gerek böyle şeylerde.

Belgeselden dinlemiştim ama Wiki bulursam atarım.
1914–1918
Yahudiler, I. Dünya Savaşı’nda Savaştı

1914’ün yaz aylarında Almanya I. Dünya Savaşı’na girmiştir. Bu savaşta en az 100.000 Alman-Yahudi asker görev yapmıştır. Bu Yahudilerin büyük bir bölümü, cephe hattında savaşmıştır. Savaş sona erdiğinde bu askerler arasından 12.000 kişi hayatını kaybetmiştir.

Buna karşın bazı Almanlar, Yahudilerin korkak olduğunu iddia etmiştir. Yahudilerin askerlik görevinden kaçtığı yönünde iftira atmıştır. Almanya Kasım 1918’de I. Dünya Savaşı’nı kaybettiğinde çok sayıda Alman, büyük şaşkınlık yaşamıştır. Bazıları, Almanya’nın gerçekten savaşı kaybettiğine inanmayı reddetmiştir. Bunun yerine bir komplo teorisine inanmışlardır. Bu teoriye inanan insanlar, Almanların askerî olarak yenilmediğini iddia etmiştir. Tam tersine, Almanya’nın Yahudilerin de aralarında bulunduğu iç düşmanlar tarafından ihanete uğradığı konusunda ısrar etmişlerdir. Bu teoriyi de “sırtından bıçaklanma” olarak adlandırmışlardır. Yahudiler hakkındaki diğer olumsuz klişeler gibi, sırtından bıçaklanma efsanesi de tamamen gerçek dışıdır.
Kaynak: Holocaust Encyclopedia
Bahsettiği olayım olay bu. Bu site ne kadar güvenilir bilemem ama doğru olmadığı söyleniyor. Ancak ben farklı bir kaynaktan bununla ilgili kanıtlarda bulmuştum. Zaten 100bin kişiden 12bin kişi nasıl ölüyor anlamış değilim. WW2 ye katılmayan Türkiye 22bin şehit vermişti.
@II. Wilhelm

İyi midir yoksa uyumadan beşinci güne giriyor gibi mi duruyor?

Eki Görüntüle 1684579
25 yaşında Orta Anadolu kızı. Acayip Türk vibe veriyor

25 yaşında Orta Anadolu kızı. Acayip Türk vibe veriyor

Farklı bir model ekleyip karıştırdım, artık daha da beğenmediysen yapacak bir şey yok.

481534754.jpg

Evet bu doğru bence şu an çok çalışın dersinize iyi ortama sahip bir lise bulun keşke o aamanlarda çok çalışsaydım diyorum bazen siz yaşamayın diye söylüyorum.

Bu herkeste aynı olacak değil ve o attığınız gülme emojisi yerinde değildi siz anladıniz beni.
Kime haha atmışım bu başlıkta kimseye haha atmadım.
Haa sana attığımdan bahsediyorsun hatırladım andrew tate'yi görünce kendimi tutamadım kusura bakmayın.

8. sınıfım hiç arkadaşım yoktan kastığım var ama hepsi cıvık insanlar bense tarihe meraklı daha saygılı biriyim böyle bir arkadaşta bulamadım kendime ne yapmalıyım?
Bende senin aynınım dostum. Onları takmayacaksın eğer güzel puan yaparsan zaten iyi bir yere yerleştiğinde arkadaş çevren iyileşir. Takma kafana.

Ne yapacaksın arkadaşı?
Şu üçlüden iyi arkadaş mı olur?
Savaş ve tarih romanlarını bende seviyorum güzeller.

Ben onlardan farklıyım ben daha saygılıyım kafasından çıkmak gerek liseye geçeceksin yine aynısı olacak üniversiteye geçeceksin yine aynısı olacak o yüzden en iyisi ortama ayak uydurmak yoksa hayat geçmez.

Geri
Yukarı