Hiç arkadaşım yok

Lopy

Centipat
Daha fazla  
8. sınıfım hiç arkadaşım yoktan kastığım var ama hepsi cıvık insanlar bense tarihe meraklı daha saygılı biriyim böyle bir arkadaşta bulamadım kendime ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabretmen lazım. Liseye geçtiğinde belki kendine uygun bir arkadaş edinebilirsin. Yine bulamazsan üniversiteyi bekle. Çünkü mesela ben de lisede arkadaş edinmiştim ama üniversitede edinemedim, şans işi.

8. sınıfım hiç arkadaşım yoktan kastığım var ama hepsi cıvık insanlar bense tarihe meraklı daha saygılı biriyim böyle bir arkadaşta bulamadım kendime ne yapmalıyım?

Hocam zaten sınav senesi çok takma ben yalnız değildim ama 8. sınıftan sonra yeni arkadaslıklar ediniyorsun ve unutuluyor.

Ne yapacaksın arkadaşı?
Şu üçlüden iyi arkadaş mı olur?

Ne yapacaksın arkadaşı?
Şu üçlüden iyi arkadaş mı olur?
Kavgam hariç diğer kitaplar güzeldir. Kavgam gerçekten çok basit düzeyde bir kitap. Yapılan betimlemeler falan çok basit kalıyor birçok kitaba göre.

Ortam serseri dolu hocam, çok fazla uğraşmayın bence arkadaş edinmek için. Lisede belki kafanıza uyan birini bulabilirsiniz.

Evet bu doğru bence şu an çok çalışın dersinize iyi ortama sahip bir lise bulun keşke o aamanlarda çok çalışsaydım diyorum bazen siz yaşamayın diye söylüyorum.

Şimdi arkadaşın yoksa lisede de olmayacak kendimden biliyorum.

Bu herkeste aynı olacak değil ve o attığınız gülme emojisi yerinde değildi siz anladıniz beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı