Hiç arkadaşım yok

Belki de Hitlere karşı bir sempatim olduğundan bana öyle gelmiştir. Değiştirelim o zaman o öneriyi. yerine şunu koyalım; İlkel Topluluk - Köleci Toplum - Feodal Toplum
Hocam sol kolunuzda neden gamalı haçlı kol bandı var? Yahudi mi? Hayır Yahudi değilim tutuklamayın beni aaaa! (!)
Güçlü olan her insana karşı sempati duyuluyor gördüklerim kadarıyla. Hitler'e duyduğunuz sempati çok normal. Konuşmasını dinleyince gaza gelmemek mümkün değil. YKS'ye Hitler'in konuşması ile girmiştim. 😃

Bul ya da yalnız takıl ne yapacaksın, sana fabrikadan robot arkadaş mı üretelim?
Bak mesela arkadaşı olmayınca Baby Face VI yapmış.

Hocam sol kolunuzda neden gamalı haçlı kol bandı var? Yahudi mi? Hayır Yahudi değilim tutuklamayın beni aaaa! (!)
Güçlü olan her insana karşı sempati duyuluyor gördüklerim kadarıyla. Hitler'e duyduğunuz sempati çok normal. Konuşmasını dinleyince gaza gelmemek mümkün değil. YKS'ye Hitler'in konuşması ile girmiştim. 😃
Ondan değil. WW 1 de ülkelerini satan Yahudileri öldürmesi çok hoşuma gitmişti.

Kankam ben ortaokulda aynı durumdaydım. Lise'ye geçince durumlar değişti. Utangaç falan isen kesinlikle öyle olma. Atılgan birisi olmaya çalış.

Geri
Yukarı