Hiç Arkadaşım Yok!

Soyluka

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni 9. sınıfa geçtim, düşük puanlı fakat güzel ve disiplinli bir okuldayım. Fakat sınıfımdaki öğrenciler çok çocuk, yani sürekli konuşuyorlar. Saçma sapan espriler, birbirlerine ve bana sataşmalar. Mesela bugün birisi çakmakla milleti yakmayı çalıştı, kimse şikayet de etmiyor.

Böyle saçma sapan bir ortamdayım, bilgisayarla ilgilenen anlayan yok, ben ne yapacağım? Tek başıma gezip duruyorum teneffüslerde, okula gitmek işkence gibi geliyor, bu durumdan nasıl kurtulacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben yeni 9. sınıfa geçtim, düşük puanlı fakat güzel ve disiplinli bir okuldayım. Fakat sınıfımdaki öğrenciler çok çocuk, yani sürekli konuşuyorlar. Saçma sapan espriler, birbirlerine ve bana sataşmalar. Mesela bugün birisi çakmakla milleti yakmayı çalıştı, kimse şikayet de etmiyor.

Böyle saçma sapan bir ortamdayım, bilgisayarla ilgilenen anlayan yok, ben ne yapacağım? Tek başıma gezip duruyorum teneffüslerde, okula gitmek işkence gibi geliyor, bu durumdan nasıl kurtulacağım?
Dostum daha çok yolun var, baksana daha yeni 9. sınıfa geçmişsin. Bilgisayar bilmesine gerek yok; sen öğretirsin arkadaşlığı, dostluğu, kardeşliği bilsin yeter ;)

9. sınıfa daha yeni geçmişsin. Bu tarz durumlarda ya başka yerden arkadaş edinilir ya da bir süre sonra onlarla kaynaşırsın, onlar gibi olursun. Bende olduğu gibi. Tabii üstünden çok seneler geçti. Biz bilgisayar başında takılıyoruz çünkü benim işim bu. İlla bilgisayardan anlayan biri ile arkadaşlık etmene gerek yok. Bilgisayardan anlamayan insanlarla takıl. Çünkü bilgisayarları bozulduğunda sen yardım edersin. Bilgin artar ve arkadaşlığın pekişir.

Arkadaşlar cevaplar için teşekkürler bana uygun arkadaş bu okulda yok, sınıfta kendimce takılıyorum ama gelip benimle uğraşmaları, derste bana laf sokmalar arkadan kağıt falan atmaları hiç hoşuma gitmiyor her gece ağlıyorum ben onlara birşey yapmıyorum, onlar benimle sürekli uğraşıyorlar gece lütfen bu gece öleyim diye dua ediyorum durupdururken ağlıyorum ben ne yapıcam yardım edin burdan kurtulmam lazım.

Benimde 9.sınıf zamanlarında benle çok takılırlardı. En kötü zamanım Lise 1 9.sınıftı. Baktım böyle olmuyor sessiz olmayacaksın sessiz oldukça daha çok takılır sataşırlar. Kim senle takılıyorsa sende ona takıl sessiz kalma espiriler yap ergen çağındasın. Şimdi sınıfta yetişkin, olgun insan bulamazsın. Büyük ihtimalle meslek lisesinde okuyon normal şeyler bunlar. Takmakla stres aynı şey boşver takma kendine zarar veriyon ömrünü azaltıyon. Daha ne gördün ileride daha zorluklar görecen bunlar ufak sorunlar. ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı