Hiç bir oyunda ağladınız mı?

Ağladınız mı?

• Evet

Oy: 208 54,7%
  • Hayır

Oy: 172 45,3%

• Oy verenlerin toplamı
    380
NFS Underground 2'nin drag yarışları klavye parçalamama neden olmuştu. Call of Duty World at War'ın "Heart of the Reich" bölümünü Veteran zorlukta oynayanlar bilir o bölümde sınırsız el bombası spamlıyorlardı. 2 saat küçücük siperlerin arkasında bekliyordum çıkınca 2 3 mermide ölüyordum orada sinirden kıpkırmızı olup bilgisayarı kapattığımı çok iyi hatırlıyorum. Beni çok sinirlendiren diğer bir oyun ise Ori and The Blind Forest oldu. Oyunda save almak için çok uzun süre xp kasmak lazım. O kadar yol gidip bir hamleye ölmek çok canımı sıktı ve yine oyunu kapattım. Bitirmek istiyorum ama bu olay yüzünden oyuna giresim bile gelmiyor. Call of Duty MW3'ün Spec Ops bölümlerini zor zorlukta oynarken sinirden ağladığımı çok iyi hatırlıyorum. İnanılmaz derecede zordu o bölümler ve gerçekten geriyordu insanı. Şimdi ise çok fazla sinirlenmiyorum, sinirlendiğimde direkt kapatıyorum kendimi dizginliyorum ardından o zorlandığım yerleri sinirden geçemediğimi anlıyorum. Sonra çok kolay bir biçimde geçiyorum. Sinirden ağladığım olmuşturda üzüntüden ağladığımı hatırlamıyorum pek.

Merhabalar.

Hiç, bir oyunda ağladınız mı belli bir sebepten dolayı? Ben şahsen Arthur Morgan ölünce hüngür hüngür ağladım.

Benim sadece gözüm dolmuştu The Witcher 3'te Wild hunt savaşında Vesemir ölünce
Keşke hangi oyunun Spoiler'ını yazdığını söyleseydin, refleks olarak bakıp RDR2 Spoiler'ı yedim 🤬

Bende hocam almayı planlıyordum. En büyük spoilerı yedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı