Hiç dostum yok

Asosyal necmi ne adamdı ya :D.

İnsanların yanına git bir soru sor, sonra bu arada ben Furkan'de o da sana ismini söyleyecek memnun oldum dersin bu kadar basit kasma. Her zaman işe yaramıştır bu. Meslek lisesine geçeyim sakın deme pişman olursun (mesleğim).

Teşekkürler için yorumun tek okul değil arkdaş amacım günlük hayatta geçirecegim arkdaşda yani illa okul önemli değil hiçbir şekilde yok.

Nasıl gerek yok be usta.
Bir süre sonra kendi kendine yetmeye alışacaksın. Birilerine ihtiyaç duymayacaksın mutlu olmak için, sevincini, hüzününü paylaşmaya gerek duymayacaksın. Boş şeyler bunlar sen derslerine odaklan :) İyi yerlere gelmeye çalış. İleri de iyi bir statü kazanırsan seni sevmeyenler etrafında pervane olur. Dediğim gibi gerek yok boşver :D

Öncelikle söyleyeyim senin de açılman lazım. Ama herkese değil. Çok dost edinmek bazen zarar verebilir. Arkadaşlıklarını iyi insanlarla kur. Lisenin daha başındasın, kimse birbirini tanımıyor. 1 ay böyle gidebilir monotondur lisenin ilk senesi. Esas olay ikinci sene patlar. Sana zarar verebilecek kişilerle anında irtibatı keserekten yoluna bakman iyi olacak. Amacın güzel üniversite, parlak gelecek ise zaten bunları deneyeceksin. Ama anlarım insan eğlenmek istiyor, tanışmak ve konuşmak istiyor. Zaman alacak eylemler. Dostsuz kalmazsın merak etme.

Öncelikle söyleyeyim senin de açılman lazım. Ama herkese değil. Çok dost edinmek bazen zarar verebilir. Arkadaşlıklarını iyi insanlarla kur. Lisenin daha başındasın, kimse birbirini tanımıyor. 1 ay böyle gidebilir monotondur lisenin ilk senesi. Esas olay ikinci sene patlar. Sana zarar verebilecek kişilerle anında irtibatı keserekten yoluna bakman iyi olacak. Amacın güzel üniversite, parlak gelecek ise zaten bunları deneyeceksin. Ama anlarım insan eğlenmek istiyor, tanışmak ve konuşmak istiyor. Zaman alacak eylemler. Dostsuz kalmazsın merak etme.

Okulumu değiştirmiyeyim deme dostum.
Ve.

Ve bir de ben tek okul için demiyorum normal hayatımda yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı