Hiç haksız yere kısıtlama yediniz mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu ana dek hepsi birer saatlik olmak üzere altı kez ban yedim. Üç tanesi yazım yanlışı olan mesajı alıntılama idi. Anlamadığım da şu; yazım yanlışını yapan ben değilim, neden ben ban yiyorum? Lütfen beni aydınlatın.

Yedim tabi keyiflerinden mesajlarımı bile sildiler. Forumun ne halde olduğu açık. İşlerine gelmedi mesaj silerler veya ban atarlar. Ne de olsa klavye başındalar. Dandik ahlaksız konu açanlara izin verirler. Hepsi değil bazıları haklarını yemeyelim.
Başkalarının fikrine saygı duymayıp, saldırı amaçlı yapılan mesajlarınızı söylüyorsunuz sanırım.

Şu ana dek hepsi birer saatlik olmak üzere altı kez ban yedim. Üç tanesi yazım yanlışı olan mesajı alıntılama idi. Anlamadığım da şu; yazım yanlışını yapan ben değilim, neden ben ban yiyorum? Lütfen beni aydınlatın.
Bir olan hata iki oluyor. Sizin mesajınızın da düzenlenmesi gerekiyor.

2- i3 9100F ve H310 anakartı olan biri RAM neden 2666MHz değil 2400MHz çalışıyor demişti ve ben de ona anakartının sadece i5 ve üstü işlemcilerle 2666MHz desteklediğini ve i3 ve altı ile en fazla 2400MHz kullanabileceğini yazmıştım. Bu da yanlış bir bilgi değil ve yüzlerce konuda daha bunu yazdım.
Burada yanlış bilgi yok, evet.
S7 Edge konusunda kişisel görüşünüzü kattıysanız almamanız gerekiyor normalde.
PS3 konusunu bilmiyorum maalesef. Daha önce kullanmadım. 1 ve 2'den sonra bitti benim PS hayatım :)

Çoook...

İlk 100 cezamın 50'si başkalarının yaptığı yazım yanlışını alıntılamak yüzünden yedim. Artık eski yönetim yok. Yeni yönetim, eskiye göre fersah fersah gevşek.

Gevşek derken, eskisi kadar gelene geçene ban atmıyorlar :D Yöneticiler çok "şaapmasın" yani :)
Fiban Reis, aktif olsaydı. Sosyal'in yarısını kül edecek gücü açığa çıkarırdı. 😀
images.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı