Hiç haksız yere kısıtlama yediniz mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir ara nefret söylemi altında bir ceza almıştım. Çok şaşırmıştım aynı zamanda nefret söyleminde bulunmadığım halde mesajım silinmişti. Recep Baltaş'a ulaşıp durumu belirttim ve cezamı kaldırdı ve bunun gibi 10'dan fazla hak etmediğim halde ceza yedim :D.

'ssd' yazdım diye yedim SSD yazacakmişım.
Ben de yaşadım onu. RAM yazacakmışım.

Hangi arkadaşa? Görüşler bilgi değildir çünkü.
Adama Arma 3 alma eski ortam yok dedim yanlış bilgilendirmeden uyarı yedim.

Çoook...

İlk 100 cezamın 50'si başkalarının yaptığı yazım yanlışını alıntılamak yüzünden yedim. Artık eski yönetim yok. Yeni yönetim, eskiye göre fersah fersah gevşek.

Gevşek derken, eskisi kadar gelene geçene ban atmıyorlar :D Yöneticiler çok "şaapmasın" yani :)
En altta açıklama yapmasaydınız hakaretten 1 ay ban yoldaydı.

Konu açıyorsun veya bir şey yazıyorsun, sana cevap hakkı tanımadan ve açıklamana izin vermeden ban atıyorlar. Böyle bir uygulama sadece burada var. TürkNet hakkında şahsi görüşümü ve yaşadığım rezilliği belirttim ve kanıtsız karalama diye ban yedim. Güldüm ve çıkış tuşuna tıkladım.

Cümle başında belirttiğim ihtimalleri ikinci satırda ele aldığım için bir cümleyi birden çok cümle gibi kullanma yaptınız diye ceza yedim, ihtimalleri sıralayıp tek tek ele almanın hangi kısmı aynı şeyi tekrarlamak anlamıyorum.

Cümle başında belirttiğim ihtimalleri ikinci satırda ele aldığım için bir cümleyi birden çok cümle gibi kullanma yaptınız diye ceza yedim, ihtimalleri sıralayıp tek tek ele almanın hangi kısmı aynı şeyi tekrarlamak anlamıyorum.
O ceza yerindeydi. Böyle yazmışsınız: "Ülkemizde böyle tiplerin olması hiç şaşırtıcı bir şey değil kendinize dikkat edin gerisini boş verin..." Virgül yok, nokta yok. Burada da -da ekini ayrı yazmışsınız. Bu seferlik görmezden geliyorum. :)

O ceza yerindeydi. Böyle yazmışsınız: "Ülkemizde böyle tiplerin olması hiç şaşırtıcı bir şey değil kendinize dikkat edin gerisini boş verin..." Virgül yok, nokta yok. Burada da -da ekini ayrı yazmışsınız. Bu seferlik görmezden geliyorum. :)
Bunun neresinde aynı şeyi tekrar etmek var ki?

Cümleyi bozmadığı ve anlattığı sürece ban atılmaması gerekiyor. Sonuçta burada tez yazmıyorlar, bilen var bilmeyen var. Sosyali kullandıkça herkes noktalama işaretine dikkat etmeye yavaş yavaş başlıyor ve bilmediklerini öğreniyor. Sen adama direk ban atıyorsun ve haklı olarak siteden çıkıyor bir daha girmiyor.

Imgur'a fotoğraf yükledim diye ceza yemiştim. Yorum yazma kısmında foto yüklerken Imgur desteği var sistemin, ancak siteyi kullanmak yasak ahah. Aşırı saçma bir kural.

Yönetimdeki bazı arkadaşların sorunu şu bence; onlara göre kendileri üyeler için çalışmıyor da biz üyeler onlar için çalışıyoruz. Gestapo gibiler.

Bir de kralcılar var o da ayrı bir konu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı