Hiç hata yaptınız mı?

Herkes hata yapar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Ceza yediğim zaman Sosyal'e girebilmek için ikinci bir hesap açmaya çalışırken ceza yemek."
2. hesap açmaya çalışanları anlamıyorum. Millete para kazandırmayı çok seviyorsunuz. Sen siteye girdikçe, site yönetimi para kazanıyor. Sen bir şey kazanmıyorsun ama. Yeterli saygıyı görmediğimi düşündüğüm yerde durmam. Ben kendimi geliştiririm. Haklı bir nedenden ceza aldıysan, hoş bir davranış değil ama psikolojik sorunu olan biri yüzünden ceza aldıysan öyle insanların bulunduğu yerde durmaya gerek yok zaten.

Hata yapmayan insan yaşayamaz. Sana en saçma hata örneğini vereceğim ama bu da bir hatadır: Adım atmak için ayağını uzattığında ayağını eşyalara vurmuşsundur. Yani diyorumki bu bile bir hata iken hata yapmadim diyemez insan. Herkesin hatası var.

3 yıl önce hayatımı tamamen değiştirecek bir hata yaptım, ne olduğunu söylemek istemiyorum ama bu hata her şeye bakış açımı değiştirdi beni farklı birisi yaptı ama gerçek hayatımı mahvetti.

Yeni konular

Geri
Yukarı