Hiç kopya çektiniz mi?

Hocam en arkanın bir önüne oturun a-b grubu yapabilirler o yüzden yanınıza değil arkanıza çalışkan ve yakın olduğunuz birini alın o çözdükçe uç kutusuna cevapları yazsın sonra uç kutusunu size versin bakıp bakıp yazın.

Bir de eğer öğretmenler odasında dolap varsa sınav soruları orada olabilir o öğretmenin dersindeyken tuvalete diye izin al git öğretmenler odasına o öğretmenin dolabını açıp dosyaları al sınav sorularının fotoğrafını çek sonra aldığın yere geri koy 2 kere böyle yapmıştık :D yakalanmazsınız korkmayın.

Kopyasız bir sınava girdiğimi hatırlamıyorum. Kopyayı çeksemde çekmesemde o kopya hazırlanacak. Hiç yakalandım mı derseniz yakalanmaya çok yaklaşmışlığım çok fazla oldu ama hiç yakalanmadım. Hatta ne kadar bu yaptığımı taktir etmesemde kendimi kurtarmak uğruna yaktığım birkaç arkadaşım bile olmuştu.

Sıra arkadaşım ile bir taktiğimiz vardı. Bacaklarımızı ve ayaklarımızı dokundurarak kopya çekiyorduk. Örnek veriyorum, ben bacağımı 10 kez dokundurduysam bu 10. sorunun cevabını istemek oluyor. O ise ayağını 3 kez dokundurursa cevabın C şıkkı olduğunu söylüyor.

Hoca sıraların arasında gezerken arkasını bize doğru döndüğünde kağıtlarımızı değiştirirdik. Böylece birbirimizin yapamadığı soruları yapardık. Sene 2008

Tabii ki dağıttım da. :D
Sıra arkadaşım ile bir taktiğimiz vardı. Bacaklarımızı ve ayaklarımızı dokundurarak kopya çekiyorduk. Örnek veriyorum, ben bacağımı 10 kez dokundurduysam bu 10. sorunun cevabını istemek oluyor. O ise ayağını 3 kez dokundurursa cevabın C şıkkı olduğunu söylüyor.
Mantıklıymış sevdim.

Babası öğretmen olup da kopya çeken var mı? 🙄
Hele hele babasının dersinde (Yiyorsa çek! Bak bakalım akşam yemeğinde ne yiyorsun)

Yeni konular

Geri
Yukarı