Hiç masaüstü bilgisayarım olmadı

Benim de 14 yaşıma kadar 11 yıllık çöp bir PC vardı Zula bile açmıyordu😂 sonra bir gün antrenmandan geldim annem komuşuya gitmiş ayakkabısından tanıdım geldiğimi haber etmek için kapıyı çaldım. Komşu çocuğu ve kardeşim açtı kapıyı. Ellerinde PS4 kolu vardı çok şaşırdım sonra eve geldiğimde 6 yaşında bir çocuğun bile PS4'ü var benim neden olmasın dedim o gün para biriktirmeye başladım Allah'tan bayramdı öylece Xbox 360 aldım. 1-2 ay sonra sıkıldım Outlast oynamak istiyordum ama 360'ta yoktu bende One S almak için para biriktirmeye başladım 5 ay boyunca okulda yemedim içmedim evden getirdim yemeğimi ve para biriktirdim 360'ı sattım ve One S aldım. Daha sonrada One S satıp 2.el PC geçtim sonra onu satıp sıfır sistem topladım. Yani komşu çocuğu sayesinde başardım🤣

İşinize karışmak gibi olmasın ama bu öneri ne için.

Dosya Ekleri

• IMG_20210725_112832.jpg
    IMG_20210725_112832.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 81
Yok. Şu anda elektrikli bir motor aldım. Evlere musluk değişme, ufak tefek tadilat, montaj gibi işlere gidiyorum. Telefon alıp satma ve borç verme devam ediyor.

Kolay gelsin baban hala almıyorum para vermiyor mu? Bir de sen babanı seviyor musun? Para vermiyor ya.

Adam derdini anlatıyor biraz insan olmaya çalış.

Gülenler bile var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı