Hiç paranormal olay yaşadınız mı?

Dedemin babası bizim köyde gece geç saatlerde dışarıdan sesler duymuş. Sonra dışarı çıkıp sesin geldiği yöne doğru ilerlemiş. Bizim köydeki evin yanında harmanlık var, biraz yukarıda. Oraya çıkmış ve ilerlemiş. İlerlediğinde bir kalabalığın düz alanda garip hareketler yaptığını falan görmüş. Bir de tef sesi ile geliyormuş. Dediğine göre cin düğünüymüş.

Dedemin babası bizim köyde gece geç saatlerde dışarıdan sesler duymuş. Sonra dışarı çıkıp sesin geldiği yöne doğru ilerlemiş. Bizim köydeki evin yanında harmanlık var, biraz yukarıda. Oraya çıkmış ve ilerlemiş. İlerlediğinde bir kalabalığın düz alanda garip hareketler yaptığını falan görmüş. Bir de tef sesi ile geliyormuş. Dediğine göre cin düğünüymüş.
Yüzlerini görebilmiş mi?

Evde tek iken bir keresinde "I see you" diye bir şey duymuştum ya da bana öyle geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir gün suratım duvara dönük şekilde uyurken arkamda birisinin cetvel tarzı tahta bir şey ile peteğe ve ders çalışma masasına vurma sesiyle uyanadım.İlk başta anlam veremedim ki hala anlam veremiyorum, arkamda bu hareketleri yaparken ayak sesleri ve bir yere vurma seslerini yaklaşık 15 dakika belki 20 dakika boyunca bu sesi düzenli bir şekilde duydum, arada o arkamda yürüyen şeyin eğilip sanki ben uyuyormuymuşum diye gelip gözlerime baktığını hissettim. Ben duyuyorum ama gözlerimi korkudan açıp arkama dönemiyorum. 1-1,5 metre arkamda bir şey var ben dönemiyorum korkudan. O gece çok fazla arkadaşlarla cin muhabbeti yapmıştık herhalde ondan böyle bir şey yaşadım.

Dün oldu. Hava sıcak olduğundan dolayı ailecek içerde yatıyorduk. Bir çekmece karıştırma sesi geldi. Ama herkes içerdeydi sonra odanın dışında bir mırıldanma sesi geldi. Ve birden bire klavye sesleri gelmeye başladı. Ardından takırtılar duydum. Ve kapının orada yüz benzeri bir şey bana bakıyordu. Ve sonra birden kayboldu. Ama rüyada değildim.

Dün oldu. Hava sıcak olduğundan dolayı ailecek içerde yatıyorduk. Bir çekmece karıştırma sesi geldi. Ama herkes içerdeydi sonra odanın dışında bir mırıldanma sesi geldi. Ve birden bire klavye sesleri gelmeye başladı. Ardından takırtılar duydum. Ve kapının orada yüz benzeri bir şey bana bakıyordu. Ve sonra birden kayboldu. Ama rüyada değildim.
Rüyada olmadığına emin misin?

Evet hocam bende yaşadım zamanında sabah bir gölge gördüm başımın ucunda bir şeyler mırıldandı falan ama seneler önce.

Geri
Yukarı