Sıkılmadan Okunabilen Kitap Önerisi

• Konuyu başlatan UBerk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
Marslı'nın filmini 3 defa izlemiştim. Sizce almalı mıyım? Şu an 50 lira bütçem var. Marslı
Bunu alırsam 25TL kalıyor. Onun için de önerilerinizi bekliyorum.

Edit: Assassins Creed: Rönesans ve Marslı alacağım o zaman. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.

Marslı'nın filmini 3 defa izlemiştim. Sizce almalı mıyım? Şu an 50 lira bütçem var. Marslı
Bunu alırsam 25TL kalıyor. Onun için de önerilerinizi bekliyorum.

Edit: Assassins Creed: Rönesans ve Marslı alacağım o zaman. Yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar.
Tavsiyem Otostopçunun Galaksi Rehberine de bakman. Ayrıca Marslı'nın kitap ile filmi arasında gözle görülür fark var. Kitabı filmine göre çok daha güzel.

Anladığım kadarıyla fantastik tür seviyorsunuz, Virginia Boecker Cadı Avcısı kitabını öneririm, iki serilik kitap ikinci kitabı henüz okumadım.

Dünya klasikleri içerisinde Sherlock Holmes serisini bitirebilirsin. Polisiye olarak yine Agatha Christie' nin tüm kitaplarını okuyabilirsin.(Hercule Poirot serisi)

Dan Brown' un kitaplarını çıkış tarihlerine göre sırayla okuyabilirsin. Eğer fazla gelecek olursa Da Vinci Şifresi' ni okuduktan sonra durabilirsin.(Dijital Kale, Melekler ve Şeytanlar, İhanet Noktası, Da Vinci Şifresi)

Psikolojik gerilim olarak Wulf Dorn' un kitaplarına bakabilirsin.(Psikiyatirist, Şizofren, Oyunbaz)

S.King
Dean Koontz
Agatha Christie
Clive Cussler
Robin Cook
Tess Gerritsen
Jean Christophe Grange
Michael Palmer
Dan Brown

Bunların hemen her kitabını okudum ve hiç sıkılmadım :)

Merhaba arkadaşlar. Bu aralar kitap arayışına girdim. Harry Potter serisini bitirdiğimden beri bana göre kitap bulamadım. Yüzüklerin Efendisi aldım, Metro 2033 aldım ancak maalesef ki Harry Potter kitaplarını okurken yaşadığım enerjiyi, heyecanı bulamadım. Aklımda iki kitap serisi var. Hangisini önerirsiniz? Aksiyonlu, fantastik, sıkmayan kitapları seviyorum.

1. ) Assassins Creed serisi
2. ) Sherlock Holmes serisi
Sherlock Holmes okumadıysan kesinlikle öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı