Hiç Souls oynamayan kişi Elden Ring almalı mı?

midplus

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar hayatım oyunlarla geçti her türlü oyun oynadım ama Souls Like hariç :D alınır mı? Becerebilir mi böyle bir oyuncu?

Tüm soulsları yüzlerce saat oynayıp defalarca bitirmiş biri olarak söylüyorum ki Elden Ring gerçekten en misafirperver soulslike, bunun sebebi bossların ya da yaratıkların çok kolay olmasından ziyade açık dünyada sahip olduğun at sayesinde genellikle açık dünyada ölmemen, ve en önemlisi açık dünyada istediğin kadar gelişip, Build'ini kasıp yaratıklara, hatta bosslara tek atacak seviyeye bile gelebilmen. Fakat Elden Ring'i oynadıktan sonra Dark Souls serisine dönmen oldukça zor olacaktır, nitekim Elden Ring çok üst seviye bir oyun.

Arkadaşlar hayatım oyunlarla geçti her türlü oyun oynadım ama souls like hariç :D alınır mı? Becerebilir mi böyle bir oyuncu?

Bana sorarsan daha yeni giriceksen souls oyunlarına en iyi oyun Elden Ring. Ama şunu hatırla: 1. bir bölümü geçemiyorsan muhtemelen yeteri kadar güçlü değilsindir ya da oraya uygun olmayan bir silah/taktik kullanıyorsundur, sakın inat edip kendini oyundan soğutma, sıkıştığında keşif yapmaya, grind yapmaya çekinme, boss kaçmıyor, daha sonra tekrar denersin. 2. bu oyun boşu boşuna açık dünya değil, git ve biraz keşif yap, emin ol hem içerik olarak hem de item olarak seni tatmin edecek şeyler bulacaksın. 3. ve son olarak sabırlı ol, belli bosslar/bölgeler her şeyi doğru yapsan bile oldukça zor olabilir, pes etmezsen ve gerçekten bossun hareketlerine alışırsan geçebilirsin, bossun, bölgenin, oyunun kurallarını öğrenmeye çaba harca kendi kurallarını oyuna dayatmaya çalışma.

Geri
Yukarı