Hiç uyumadan okula gitmek

LeoMessi00

Decapat
Daha fazla  
1 aydır falan okula gitmiyordum raporluydum, üstüne 15 gün tatil girdi bir de onun üstüne ilk hafta temaslıydım o yüzden gidemedim. Ve neredeyse 2 ay sonra ilk defa yarın okula gideceğim heyecandan gram uykum yok sizce uyumadan gitsem bir şey olur mu? 😴

Uykuyu kaybedersen kötü, uyumaya çalış. Sakın bu durumu tekrarlama. Ergen vücudu gece 2'den sonra seratonin, melatonin yanında büyüme hormonları salgılar. Uyuman şart.

Bu saatte uyumadıysan zaten yarın kalkamazsın. Tabi insandan insana değişir mesela ben saat 10'da bile yatsam sabah kalkamam zaten o yüzden devamsızlıktan kaldım. Kalkarım diyorsan uyumanı tavsiye ederim. Her zaman yaptığın bir şey olduğunu hatırlat kendine.

1 aydır falan okula gitmiyordum raporluydum, üstüne 15 gün tatil girdi bir de onun üstüne ilk hafta temaslıydım o yüzden gidemedim. Ve neredeyse 2 ay sonra ilk defa yarın okula gideceğim heyecandan gram uykum yok sizce uyumadan gitsem bir şey olur mu? 😴
Bir anımı anlatayım: Sınav için sabaha kadar ders çalıştım, okula gittim. Hiç uyumadım. Uykusuzdum. Sınavı olduk, sonrasında ben uyudum. Sıra arkadaşım, beni çağırmış, çağırmış... Fakat uyanmamışım. Kendisi öldü, zannetti beni. Sonrasında çok korktu. Otobüste, ayakta bile duramadım. Eve zar zorla gittim. Çok kötüydü.

Geri
Yukarı