Hiçbir oyunun artık zevk vermemesi sizde de oluyor mu?

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok fazla hikayeli, Online oyun oynadım artık oynayacak oyun bulamıyorum bulduğum indirdiğim oyunlarda zevk vermiyor yarıda bırakıyorum hep. Üstelik Half-Life 2 ve Mafia 2 gibi oyunları oynadıktan sonra hiçbir oyun zevk vermiyor. Size de oluyor mu? Sizi çok etkileyen bir oyun oldu mu?

Çoğu oyun iyi kaliteye sahip değil.

NieR:Automata’yı bitirip beğenmiştim. Bundan dolayı NieR Replicant’ı da alıp kısa süre önce bitirdim ve oldukça beğendim. Hatta şimdi de Drakengard 3 oynuyorum. Hepsi tam sevdiğim tarzda.

Yakın zamanda çıkan oyunlardan Cyberpunk 2077’yi de hemen alıp oynadım ve aynı şekilde beğendim. Bunun dışında DOOM Eternal ve DLC’lerini de bitirdim ve eğlendim fakat uzun süredir bu oyunlardan başka hiçbir oyunu oynamadım ve ilgimi bile çekmedi. Amaçsızca düşmanları farklı tarzlarda öldürmek dışında bir şey yok çoğu oyunda artık. NieR gibi hikayeye sahip olmadıkları sürece özel olan bir yanları da olmuyor.

Her oyun bir süre sonra sıkıcı hale geliyor benim için, ancak bir müddet oynamayınca yine oynama isteğim geliyor ve zamanla çok oyun değiştiriyorum. Bu aralar Legends Of Runeterra ve Subnautica Below Zero oynuyorum, Subnautica serisini zaten çok severim ancak 1 yıla yakın süredir Runeterra oynamıyordum, 1 ay öncesine kadar da Forza Horizon 4 oynuyordum bol bol, bu aralar onu da bıraktım, sanırım hikayesi sağlam oyunlardan uzaklaşıp başka türden oyunları denemelisiniz.

Arkadaşlar çok fazla hikayeli, Online oyun oynadım artık oynayacak oyun bulamıyorum bulduğum indirdiğim oyunlarda zevk vermiyor yarıda bırakıyorum hep. Üstelik Half-Life 2 ve Mafia 2 gibi oyunları oynadıktan sonra hiçbir oyun zevk vermiyor. Size de oluyor mu? Sizi çok etkileyen bir oyun oldu mu?
Lol beni çok etkiledi.Harika bir oyun.

Rdr2 oynayın hocam oyuna daha bugün sabah başladım bundan önce çok yokluk çekiyordum daha 6 saatlik oynayışdayım oyun çok sarıyor. Gerek detayları gerek hikayesi gerek karakter tasarımları, seslendirmeleri özellikle de hikaye anlatımı çok iyi.

RDR2 oynayın hocam oyuna daha bugün sabah başladım bundan önce çok yokluk çekiyordum daha 6 saatlik oynayışdayım oyun çok sarıyor. Gerek detayları gerek hikayesi gerek karakter tasarımları, seslendirmeleri özellikle de hikaye anlatımı çok iyi.

Evet biliyorum iyi oyun olduğunu ama fiyatı aşırı fazla crack de oynamak istemiyorum açıkçası. Bu arada konu 2 yıllık şaşırdım mesaj gelmesine :D konuyu açtığım günden beridir neredeyse çok az oyun oynadım oyun devri kapandı benim için artık, daha çok kod öğrenmeye heveslendim. Kendimi bu alanda geliştirmeye çalışıyorum.

Ben çoğu kaliteli oyunu vakit bulamadığım için oynamadığım halde sıkıcı geliyor. Bir oyunu bazen aylarca beklediğim oluyor ancak oyun çıktıktan sonra canım oynamak istemiyor.
Galiba büyümekle alakalı :D

Geri
Yukarı