Sosyal'in artık zevk vermemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sadece mavi ekran konularına yazıyorum. Diğer konular hakkında bilgim olduğu halde sadece mavi ekran yazıyorum. Çünkü mavi ekrana yazan kişi sayısı çok az. Diğer konulara daha çok kişi yazıyor. Böyle olunca daha çok kişi olunca daha çok saçma mesajlar oluyor. Sonucunda insanı sıkıyor. Bunu önleyemeyiz. Kısaca nerde çokluk orda saçma mesajlar.

Ben kısa kısa aralar veriyorum. Bundan 2 ay önce forumda cevaplanmamış mavi ekran konusu bırakmıyordum. Bırakmayınca doğal olarak çok yoruluyordum. Günde en az 40 minidump analiz ediyordum. Sonra 20-30 gün arası ara verdim. Gerçekten kafam rahatladı.

Sana önerim kısa ara vermen olacak. Ek olarak burayı kafaya takacak kadar önemseme. Ben iyi arkadaşlıklar ve bilişim bilgimi arttırmak için duruyorum.

Kısa bir ara vermeni öneririm.

Moderatörler rapor okuyorlar mı acaba? Çünkü bugün bir konu çözülmüş ve raporladım. Hala geri bir dönüt verilmedi.

Teknik destek konularına önem verirseniz sıkılmadığınızı göreceksiniz. :)

Ek olarak bir şey daha söyleyeyim. Profil altında bulunan sayılar var. Bu sayılar önemsiz gerçekten. Bunu öğrenin artık!

Saçma mesaj yazanlara moderatörlerin e atması gerekiyor. Lakin bu onlar için zor olacaktır. Bunun için gönüllü moderatör alınması gerekiyor. Belirli yazım kuralları testinden geçip moderatör alımı yapılırsa bazı şeyler düzene girebilir. Sınırlı sayıda alım ama herkes değil. (Moderatör olmak istemiyorum yanlış anlaşılmasın.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı