Hiçbir oyunun sarmaması

Far Cry 6, GTA 5, NFS: Unbound, Quantum Break, msfs 2020 denedim 30 dakikadan fazla oynamıyorum. Alt+F4 çekiyorum. En uzun Valorant'ta dayanıyorum, 2 saat yaklaşık, sonra onu da salıyorum. Nasıl aşabilirim?

Çimenli bir mekanda boş boş otur denendi onaylandı👌

Çimenli bir mekanda boş boş otur denendi onaylandı👌
Masaüstü hocam ya.

Hocam arkadaşımın babası asker adam 37 38 yaşında hala arkadaşla hergün oyun oynarlar. Rdr2 falan oynuyor adam.

Bende yaşlandım bir tık artık ama ya gene oynadığım oyun var ama işte herkesin sevdiği oyunları sevemiyorum bazen.

Hocam spora yazıl ya da ailene ilgilen, yeni hobiler ara reis ama ne olursa olsun PC'den başka ilgilenecek bir şey bul zaten 1-2 ay uzak kalırsan yine zevk almaya başlarsın oyunlardan, yine de alamıyorsan farklı tarzda oyunlar dene hocam. Yine geçmiyorsa evlenme yasin gelmis reis geçmiş olsun :)
Hepsi para gerektiren şeyler maalesef çalışmadığım için haliyle param da kısıtlı, para olsa çok şey yaparım da. :)

Sosyal hayat dediğin boş boş oturup konuşmaksa bunun oyun oynamaktan daha faydalı yapan nedir?
Senin bu yorumun çok daha boş emin ol bu platformda eminim senin bu yorumuna katılmıyordur.
Arkadaşın yaşı küçük belliki hayatı idame ettiren şeyi Bilgisayar oynamak sanıyor, Bırakalım kendi hayal dünyasında yaşasın belki öyle daha mutludur kim bilir.

Masaüstü hocam ya.

Bende yaşlandım bir tık artık ama ya gene oynadığım oyun var ama işte herkesin sevdiği oyunları sevemiyorum bazen.

Hepsi para gerektiren şeyler maalesef çalışmadığım için haliyle param da kısıtlı, para olsa çok şey yaparım da. :)
benlik bu kadar hocam daha bir tavsiyem yok inşallah yakın zamanda atlatırsın. ; )

Ac4 black flag öneririm. Karayip korsanlarının tüm filmlerini tekrar izledim. Yetmedi şimdide black flagı tekrardan oynamaya başladım 10 numara oyun.

Dosya Ekleri

• IMG_20230616_214506.jpg
    IMG_20230616_214506.jpg
    218,7 KB · Görüntüleme: 11
Gerçekten çok saçma öneriler gelmiş yok dışarı çık falan. Karşıda ki kişi dışarı çıkmıyorum, asosyelim diyor mu? Hayır. O zaman niye öyle yorum yaparsınız ki? Sanarsın bunları diyenler oyun oynamıyor.

Arkadaşım oynadığın oyunlar pek de iyi olmayan oyunlar. Biraz daha içine girebileceğin oyunlara bakman daha iyi olur.

Mesela RPG seviyorsan Skyirm, Witcher 3 tarzı oyunlar içine çekebilir seni.
Saf hikaye istiyorsan RDR2, GoW gibi oyunlar oynaman daha iyi olabilir.

Ben sadece 2 örnek verdim. Kendine göre ayarla orayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı