Hiçbir şey yapmak istemiyorum

kwartz

Centipat
Daha fazla  
Son zamanlarda hiçbir şey yapmak istemiyorum dostlar, neden bilmiyorum ama bilgisayarımın başına geçip artık oyun bile oynayamıyorum. Çalışmam gereken derslerim var ama çalışmak istemiyorum, kendimi geliştirmek için yanıp tutuştuğum hobilerim var ama hiçbiri ile uğraşmak cazip gelmiyor artık. Motivasyonum yok, mutlu olamıyorum. Kendi kendime bunun sebebi ne olabilir diye düşündüm, yalnız değilim bi' kere, onlarca arkadaşım var. Sosyal biri olduğumu düşünüyorum, arkadaşlarımla dışarı çıkan biriyim, kız arkadaşım bile var ama artık onunla konuşmak dahi heyecanlandırmıyor beni. Hayatta ki her şeye karşı olan tutkumu şu son 2-3 haftada yitirdim. Daha önce hiç böyle bir duygu ile karşılaşmamıştım, böyle bir şey yaşayanlar ve bundan kurtulanlar yeşillendirebilir mi? Çok sevinirim.

Senin ilacın bir freeride bisikleti edinmek. O bisiklet her şeyi çözüyor. Çevreni değiştiriyor, zevklerini değiştiriyor. Hatta insanlar seninle kaynaşmak bile istiyor. Bana göre sana gereken çevrenin değişmesi.

Senin ilacın bir freeride bisikleti edinmek. O bisiklet her şeyi çözüyor. Çevreni değiştiriyor, zevklerini değiştiriyor. Hatta insanlar seninle kaynaşmak bile istiyor. Bana göre sana gereken çevrenin değişmesi.

Hocam çevre ile de çok bir sorunum yok ki. Uzun zamandır benimle olan, sevdiğim insanlar hepsi. Bende anlayamadım. Bisikletim de var ayrıca, ama pek aram yoktur kendisiyle. Çok iyi değilimdir yani sürmekte.

Hocam çevre ile de çok bir sorunum yok ki. Uzun zamandır benimle olan, sevdiğim insanlar hepsi. Bende anlayamadım. Bisikletim de var ayrıca, ama pek aram yoktur kendisiyle. Çok iyi değilimdir yani sürmekte.
Daha çok üstüne git. Sen düşüştesin ben yakın çevremdekilerinde bu şekilde ayağa kalktığını gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı