Hiçbir telefonun Nokia samimiyetini vermemesi

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm arkadaşlar. Eskiden kullandığım Nokia Lumia telefonum var, gerçekten çok sağlam bir kasası var. Neredeyse doğru dürüst hiç çizilmedi. Menüsü ve kasası çok şirindi. İlkokulda falan renkli kapağı masaya koyduğum zaman çok havalı yapardı beni. O telefondan sonra kullanmakta olduğum telefonlar hala o mutluluğu vermedi. Hala her gün onu ve kılıfını özenle ıslak mendil ile temizlerim. Kozmetik olarak yaşına göre oldukça güzel. Umarım hep böyle olur🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Hâlâ çalışıyor mu? Çalışıyorsa fotoğrafını atabilir misiniz elinizde başka cihaz varsa onunla çekip?

Geçenlerde telefonum bozulduğu için kısa süreliğine C2'ye geçmiştim. Micro USB'den de şarj olduğu için hiç masraf çıkarmadı. Açtım baktım saat tarih rehber fotoğraflar her şey güncel. Bir tuşlu telefona göre çok iyi özellik bu bence. Hatta yıllar sonra açılmasına rağmen.

Selamünaleyküm arkadaşlar. Eskiden kullandığım Nokia Lumia telefonum var, gerçekten çok sağlam bir kasası var. Neredeyse doğru dürüst hiç çizilmedi. Menüsü ve kasası çok şirindi. İlkokulda falan renkli kapağı masaya koyduğum zaman çok havalı yapardı beni. O telefondan sonra kullanmakta olduğum telefonlar hala o mutluluğu vermedi. Hala her gün onu ve kılıfını özenle ıslak mendil ile temizlerim. Kozmetik olarak yaşına göre oldukça güzel. Umarım hep böyle olur🙂
Nokia markasının tuşlu telefonu efsane güzel. Özellikle "Bounce" oyunu 🤩
Hâlâ telefonu saklıyoruz.

Geri
Yukarı