Çözüldü Hidra'nın gidişatını nasıl buluyorsunuz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu albümdeki bir şarkıda "hidra yeni çocuk değil artık rapin üstadı"diye bir bölüm geçiyordu, o şarkı güzel olacak galiba beğendim oradaki performansı.

Canlı yayında okuduğu bir şarkısı vardı takır takır okuyordu onda ama albümde olmayacak demişti ona üzüldüm. Bir de bağırın şarkısı var albümde o güzel.

Canlı yayında okuduğu bir şarkısı vardı takır takır okuyordu onda ama albümde olmayacak demişti ona üzüldüm. Bir de bağırın şarkısı var albümde o güzel.

Solo parça da olur yeter ki güzel şeyler paylaşsın. Ben protest rape Battle rape açım Slow beatte protest rapler favorim ama çok kişi de yapmıyor artık o tarz. Bir dilkeş yapıyor diye biliyorum :(

Solo parça da olur yeter ki güzel şeyler paylaşsın. Ben protest rape Battle rape açım Slow beatte protest rapler favorim ama çok kişi de yapmıyor artık o tarz. Bir dilkeş yapıyor diye biliyorum :(

Neden mi illegal parçaları çok iyiydi yakın zamanda nefes alamıyorum şarkısını yayınlamıştı o da güzeldi bayağı.

Freestyle zamanlarında iyiydi. Çünkü bu adlı şarkısı favorilerimden birisidir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradaki Verse'yi bayağı güzel söylemiş ama küfür içeriyor bayağı.Rahatsız olmuyorsanız tavsiye ederim.

Eski halini herkes arıyor, bırakın istediği gibi yapsın müziğini. Milletin zoruyla zaten güzel içerik üretemez Bkz.Ekin BERİL. Albümdeki en iyi şarkının: "Bağırın" olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı