Hikayeli oyun oynamaya üşeniyorum

Keyif vermiyorsa neden aldınız?

Bazı oyunlar arkadaşımın aile paylaşımdan bazıları da benim zam gelmeden almak isterim oynarım die.

LoL'e başlarsaniz zaten diğer oyunlardan neredeyse çoğunlukla nefret edersiniz sıkıcı gelir. LoL oynamayı biraz azaltın ve arada hikayeli oyunlar oynayın. Hikayeli oyunlardan İngilizce olarak anlamıyorum derseniz Türkçe yama kurun ancak İngilizce seslendirme kalsın yoksa sıkıcı olur zaten.

Bilmiodum arkadaşlarım LoL oynuyordu hatta ben çok sevmiodum LoL'ü ne buluosunuz falan dedim kendim daha çok bağımlı oldum galiba.

Oyun oynamak hayatta kalmak için gerekli bir iş değildir, keyifli zaman geçirmek için yapılan bir aktivitedir. Oyun oynamaktan sıkılıyorsanız vaktinizi boşa harcamak yerine faydalı bir işle meşgul olabilirsiniz.

Oyun oynamaktan sıkılmıyorum fakat hikayeli oyunlar bir süreden sonra bayıyor.

Hikayeli oyun çok robotik geliyor bana, bende üşeniyorum. Hep senaryo var sen mecbur onu takip ediyorsun. Kendinden katabileceğin şey sınırlı.

Aynen benim içinde bir nevi böyle.

LoL'e başlarsaniz zaten diğer oyunlardan neredeyse çoğunlukla nefret edersiniz sıkıcı gelir. LoL oynamayı biraz azaltın ve arada hikayeli oyunlar oynayın. Hikayeli oyunlardan İngilizce olarak anlamıyorum derseniz Türkçe yama kurun ancak İngilizce seslendirme kalsın yoksa sıkıcı olur zaten.

Galiba dediğinizde haklısınız. Ama bazı oyunlar var Far Cry 3 God of War falan onlar beni daha çok tatmin etti.

Oyun oynamaya üşenen birini ilk kez gördüm vallaha, helal olsun hocam bunu da biz Türkler olarak sizin sayenizde başardık.

Hikayeli oyun desek daha mantıklı olur :D

Spider-Man, Dying Light 2, GTA 5, Crysis remake serisi bir sürü hikayeli oyunum var. Fakat ben oyunları oynamaya üşeniyorum. Onun yerine LoL oynuyorum ve LoL oynarken arada sinirleniyorum. Nasıl hikayeli oyunları üşenmeden sıkılmadan girebilirim? Hikayeli oyunlar Online oyunların tadını bende çok vermiyor.
Saydığın hikayeli oyunlara baktım da hikaye o kadar üst düzey değil. Witcher 3, RDR 2,Detroit Become Human, Beyond Two Souls, Divinity Original Sin 2, Death Stranding, Hogwarts Legacy, Cyberpunk 2077, Metro Exodus, Tomb Raider, A Plague serilerini dene.

Geri
Yukarı