Hikayeli oyunlara devam edebilmek

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar şu sıralar sadece Valorant oynuyorum Steam'de 150'ye yakın oyunum var. Ama sadece Valorant oynuyorum hikayeli oyunlara geçmeyi istiyorum. Ama üşeniyorum kim bitircek falan diyorum nasıl devam edebilirim?

Arkadaşlar şu sıralar sadece Valorant oynuyorum Steam'de 150'ye yakın oyunum var. Ama sadece Valorant oynuyorum hikayeli oyunlara geçmeyi istiyorum. Ama üşeniyorum kim bitircek falan diyorum nasıl devam edebilirim?

Önce ne istediğinizi bulmanız lazım. Vurucu bir hikaye mi, iyi oynanış mı yoksa bak bak doyamayacağınız manzaralar/grafik detayı mı. Buna karar verip ona göre oyun seçmelisiniz.

Oynayarak? Mesela en basitinden oyun oynarken Discord, Instagram, WhatsApp falan bunlarla uğraşma sadece oyuna odaklan. Odaklanma sorunun var çünkü belli ki.

Güzel konu, bende dönemden döneme güzel güzel kaliteli birkaç oyun indiriyorum bilgisayarıma. Daha sonra birinden başlıyorum birkaç saat oynuyorum fakat daha sonra hiç girmiyorum. Bu yüzden hiçbir zaman bitirememiş oluyorum kaç senedir bitirmediğim oyun var kötü bir durum.

Spec Ops: The Line ile başlayabilirsin hem ucuz hemde sürükleyici ayrıca ilgi çekici bir hikayesi var.

Hikayeli oyun seni sarıyor olması lazım. İçine çeken ''Devamında ne olacak?'' diye sorular sorup seni oynatmalı. Sarmalı kısaca. Ben ilk Witcher 3 ile başladım. İlk anlamadım oyunu oynamamıştım sonra 0'dan başladım. Çok sardı ve çok beğendim. Bence sizde bir deneyin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı