Hikayesi Sağlam Sıkmayan Oyun Önerisi

• Bioshock Infinite (şahsen atmosferini en çok beğendiğim oyunlardan.)
  • Tomb Raider 2013
  • Assassin's Creed 2 (özellikle 2, çünkü diğer oyunlar 2'nin verdiği tadı veremedi bana.)
  • Saints Row 3
  • Life is Strange
  • Mafia 2
  • Layers of Fear (korku oyunu, tercihine bağlı.)
  • Far Cry 4 (bu da atmosferini en çok beğendiğim oyunlardandır.)
  • Mirror's Edge.

Grafik olarak tatmin etmeyebilir ama konu olarak inanılmaz bir oyundur Mafia. İlk oyundan bahsediyorum. Mutlak suretle oynamalısın. Türkçe altyazıları mevcut. Harika bir senaryosu vardır. Filmin, pardon, oyunun son ve en etkileyici sahnesine Mafia 2 oyununda ufacıktan değiniyorlar.
Senaryo olarak GTA serisinden San Andreas'ı da çok beğenmiştim. Özellikle kardeşleri ile olan ilişkileri, CJ'in aslında kendini tekrar aralarına kabul ettirmeye çalışması, ama aileden olmayanların bazen ailedekilerden daha yakın olabileceği filan. Güzeldi genel olarak konusu.
Witcher serisini oynamadım ama çok iyi olduğunu hep duyuyorum. Konu bütünlüğü olabilir diye düşündüğümden ilk oyundan itibaren oynamanda fayda var.
Konu dendiğinde Metal Gear efsanesini es geçmemek gerek. Harika bir konusu var. Neredeyse tüm oyunları birbiri ile ilişkili. Ama hepsini oyanaman çok mümkün değil. Konuya hakimiyet için hızlandırılmış oynanış videoları var, onları inceleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı