Hikayesine bayıldığınız oyun tavsiyesi

Şu an ikinci seferimi oynuyorum ve en sevdiğim hikayeli oyun kendisi. Bu konuyu ise ikinci seferimi bitirince oynayacak oyun bulabilmek için açtım.
Far Cry 3, Sleeping Dogs, Resident Evil 2 Remake ve Stars Wars Jedi Fallen Order'a da bakabilirsiniz. Stars Wars daha yeni yeni oynuyorum ve beğendim güzel ilerliyor fakat diğer oyunlar kesinlikle mükemmel ötesi oyunlardır. Oyun açıklığında mükemmel bir keyif verir size. Özellikle Far Cry 3 ile Sleeping Dogs.

Hikayesi Max Payne isminin ağırlığını taşıyamıyor. Max Payne 1 ve 2'de New York'un karanlık gecelerinde siyah paltomuz ile çatışırken Max Payne 3'te Max'in kel sakallı bir adam olarak Brezilya'da koruma olması çok kötü bir senaryo. Oyunun karanlık atmosferi gitmiş. Hikaye desen zaten alakasız. Buglar çok fazla. Oyunun ismi Max Payne değil de başka bir şey olsaydı güzel bir oyun olabilirdi ama Max Payne gibi efsanevi bir serinin devam oyunu böyle olamaz.
Max Payne 3'ü sırf diğer Max Payne oyunlarının hatırına oynamıştım ve dediklerinize katılıyorum.

Evet herkese önerileri için teşekkürler. Birkaç oyun seçtim bunlar arasından ama ilk hangisini oynasam bilemiyorum. Oyunlar:

Horizon Zero Dawn
Max Payne Serisi
Half Life Serisi
Undertale
The Long Dark
Bioshock Serisi
Portal 1 ve 2
Metro Serisi
Far Cry 3

Evet herkese önerileri için teşekkürler. Birkaç oyun seçtim bunlar arasından ama ilk hangisini oynasam bilemiyorum. Oyunlar:

Horizon Zero Dawn
Max Payne Serisi
Half Life Serisi
Undertale
The Long Dark
Bioshock Serisi
Portal 1 ve 2
Metro Serisi
Far Cry 3
Bence ilk olarak Horizon Zero Dawn, Max Payne, Half Life, Undertale ve Metro bakılabilir. Sonra Bioshock ve Far Cry 3 olabilir. Bunlardan sıkıldıktan sonra Long Dark ve Portal bakılabilir.

Horizon Zero Dawn
Max Payne Serisi
Half Life Serisi
Undertale
The Long Dark
Bioshock Serisi
Portal 1 ve 2
Metro Serisi
Far Cry 3
Hepsi cidden çok kaliteli oyunlar olduğu için seçim yapmakta zor oluyor haliyle. Fakat ben bunların içerisinden ilk olarak Half Life serisini oynardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı