Hile olan sistemde CS:GO açmak VAC ban sebebi mi?

sertfurkan15

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar benim kendi sahsima ait hesabimin icinde bicak vardı. Oynasin diye arkadasima vermistim ve onun bilgisayarinda da hile yüklüymüş. Tabii benim hesap şu an iyice dolu halde ve buna 1 ay önce vermiştim. 1, 2 gün kullandi geri aldım. Şimdi onun hesapları VAC ban yedi. Ben bir tırstım ama benim bildigim geriye donuk VAC atmazlar gibime geliyor. Sizce eşyaları guvenli hesaba taşayayım mı? Tasimak istememe sebebim şu an esyalar satista eger tasirsam 1 hafta trade ban yiyecek. Yardimci olursaniz cok memnun olurum.
Ayrica hiçbir sekilde hile acilmadi bu hesapta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonradan ban yemezsin. Hesap VAC korumalı bir sunucuya girdiğinde bilgisayar taranmış ve hile tespit edilmiş. Sunucuya bağlanan hesap başta olmak üzere aynı telefon numarasına bağlı hesaplar ban yemiş. Senin hesabın tekrar hile bulunan bir bilgisayardan VAC korumalı sunucuya girmediği sürece korkacak bir şey yok.
Bu tarama, o arkadaş senin hesabındayken olsaydı senin hesabın ve aynı telefon numarasına bağlı hesaplar ban yiyecekti. Arkadaşının kendi hesaplarına bir şey olmayacaktı.

Bıçak falan varmış trade ile itemleri güvenli hesaba taşıyın ban yeme riskiniz var 1 hafta bekleyeceğim diye bıçağınızdan olmak istemezsiniz değil mi?

Sonradan ban yemezsin. Hesap VAC korumalı bir sunucuya girdiğinde bilgisayar taranmış ve hile tespit edilmiş. Sunucuya bağlanan hesap başta olmak üzere aynı telefon numarasına bağlı hesaplar ban yemiş. Senin hesabın tekrar hile bulunan bir bilgisayardan VAC korumalı sunucuya girmediği sürece korkacak bir şey yok.
Bu tarama, o arkadaş senin hesabındayken olsaydı senin hesabın ve aynı telefon numarasına bağlı hesaplar ban yiyecekti. Arkadaşının kendi hesaplarına bir şey olmayacaktı.

Anladim çok teşekkür ederim. Peki bu VAC korumali sunucuya girdigimizde her zaman tarama oluyor mu yoksa canı ne zaman isterse mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı