Hint dizileri neden bu kadar saçma?

Bizimkilerin de harika olduğu söylenemez. Kocasını aldatıp sevgilisiyle kocasının karşısına çıkıyor ve kavga ediyorlar. Şaka gibi. Nasıl izliyorlar anlamıyorum.

Ama detay geçeyim. Arabayı parçalıyor. Öyle vurmak falan yok. Şiddete hayır, RTÜK var.

Benim annem boyna Kanal 7'den hint dizisi izliyor:D

Sabahtan akşama kadar sıkılmadan en saçma hint dizilerini aralıksız yayınlayan koca yürekli Kanal 7.RTÜK'ün hiç işe yaradığını gördünüzmü açıkçası ben görmedim en şiddet içeren en cinsellik içeren kadına şiddet açıkçası kötü örnek olabilecek bütün dizileri kaldırmak yerine otobanda mobeseye yakalanan araba gibi ceza yazıp geçiyor.

Hintlerden çok reyting geliyor olabilir o dizilere.

Hint dizilerinin hintlilere saçma gelmemesi peki :D

Gerçekten çok saçma. O gerilim sahnelerinde iki saat bir birlerine bakmalari peki. O araya giren saçma ve sinir bozucu müzigi niye araya sokuyorlar anlamıyorum.

Bir dizide izlemiştim sahne şöyle adam sevgilisi için aya kemen takmış mehtabı çekiyor ayada kemen takıp çekmezsin be :D

Siz bu videoları sonuna kadar izleyin anlarsınız :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı