Hipertrofi için eğitici kitap önerisi

Ege Utku

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam, hipertrofi için eğitici kitap arıyorum. Gerek beslenme gerek antrenman ile ilgili yeni bilgiler öğrenmek için hatrı sayılır bilgim var kendimi geliştirmek için istiyorum. Bunun için kitap önerisi olan var mı?

Hocam, isin biyokimyasal, sinir sistemi tarafini ogrenmek istiyorum derseniz: Huberman Lab Podcastlerini izleyin.
Yok, ben periyotlama/donemleme/hipertrofi ogrenmek istiyorum derseniz Serious Strength Training vb. kitaplari inceleyebilirsiniz. Beslenme icin, kafasina gore herkes methodoloji yaziyor. Bence biraz denemey-yanilmaya kaliyor biraz.

Hocam, isin biyokimyasal, sinir sistemi tarafini ogrenmek istiyorum derseniz: Huberman Lab Podcastlerini izleyin.
Yok, ben periyotlama/donemleme/hipertrofi ogrenmek istiyorum derseniz Serious Strength Training vb. kitaplari inceleyebilirsiniz. Beslenme icin, kafasina gore herkes methodoloji yaziyor. Bence biraz denemey-yanilmaya kaliyor biraz.
Yani o kısımda haklısınız ancak ben kilo almada zorlanan birisiyim genetik itibariylede yağlanmaya çok müsaitim bu sebeple ince ince işi öğrenerek işlemek istiyorum. Belirttiğiniz kaynaklara göz atacağım çok teşekkürler ❤️

Yeni konular

Geri
Yukarı