HIQ Pro + protein tozu alınır mı?

Kaliteli ona bir lafım yok ama şişirme fiyat protein tozunda sen gitsen weider kullansan da bir fark olmayacak HIQ da optimum kullansanda. Piyasada bir sürü whey var ham maddesi kaliteli olup içindeki protein değeride gerçeği yansıttıktan sonra hepsi aynı o yazdığım markaların hiçbiri kalitesiz markalar değil zaten.

Sen bilirsin tabii ama HIQ'nun diğer markalardan daha kaliteli olarak lanse edilmesinin tek sebebi iyi reklam yapmaları.

@SupplementGurmesi sende öneride bulunabilirsen daha iyi olur bu konuda en tecrübeli sensindir.
sağolun hocam kullandığım bigjoyda şuan 950 tl 1050 tl ye hiq alacağım bu sefer sanırım

Genel pazarlama taktiği. Söylediğimiz markaların hepsi wpc80 içeriyor, yani aynı kalitede. Bazıları ekstra wpi90da içeriyor ama bu fiyata etki edecek kadar yüksek miktarda bulunmuyor.
Bigjoy hardline supplementler hiq nutrade vs. Hepsi wpc80 içerdiği için dikkat etmemiz gereken kriterlerden fiyata bakmamız en uygunu olur. Fiyat performans olarak da en kötüsü hiq olduğuna göre kalitesi de diğerleriyle benzer olduğuna göre alınacak bir whey değil.
En mantıklı seçim bigjoy veya nutrade olur. Bayramı beklemekten sonra..
dediğim gibi hocam bigjoyla hiq arasında 100 tl fark var bu seferlik hiq almayı düşünüyorum mantıksızmı

sağolun hocam kullandığım bigjoyda şuan 950 tl 1050 tl ye hiq alacağım bu sefer sanırım

dediğim gibi hocam bigjoyla hiq arasında 100 tl fark var bu seferlik hiq almayı düşünüyorum mantıksızmı
500tlden fazla fiyat olması gerekiyor

500tlden fazla fiyat olması gerekiyor
Hiq indirimle birlikte 2300 tl (2300 gra göre)
Bigjoy 1500 tl

İzole olunca wpi90 içeriyor yani daha düşük yağ ve şeker oranı ile daha iyi emilimli bir whey almış oluyorsunuz.
Anlamadığım 2k bütçeyle neden 900grlardan bahsediyorsunuz?
Optimum marka kaliteli diye hocam yoksa mantıksız 2k ya 900 gr değilmi benim şuan almak istediğim model 1050 tl 900gr hiq

Optimum marka kaliteli diye hocam yoksa mantıksız 2k ya 900 gr değilmi benim şuan almak istediğim model 1050 tl 900gr hiq
Optimum ne kadar kaliteli olursa olsun bir wheyin servisine 60 66 tl civarı verilemez hocam. Bu fiyata gidip et yiyebilirsiniz. Yani size vereceği şey 24 gr proteinden fazlası olamaz. Çok mantıksız bir hareket olur. Hiq 1050 tl 900 gr yerine yine 700 tl 900 gr bigjoyu tercih ederdim. İlla da denemek istiyorum derseniz bayramda hiq alın. Yok ben gereksiz para harcamak istemiyorum derseniz de bigjoy veya nutrade alabilirsiniz.

Optimum ne kadar kaliteli olursa olsun bir wheyin servisine 60 66 tl civarı verilemez hocam. Bu fiyata gidip et yiyebilirsiniz. Yani size vereceği şey 24 gr proteinden fazlası olamaz. Çok mantıksız bir hareket olur. Hiq 1050 tl 900 gr yerine yine 700 tl 900 gr bigjoyu tercih ederdim. İlla da denemek istiyorum derseniz bayramda hiq alın. Yok ben gereksiz para harcamak istemiyorum derseniz de bigjoy veya nutrade alabilirsiniz.
Hocam bayrama şurda 10 gün falan var zaten ne kadar indirime girer tahmini %10 ekstra ise beklemeyi düşünmüyorum

Geri
Yukarı