HIQ İzole protein tozu alınır mı?

Sizce şu an HIQ izole protein tozu alınır mı?

Scitec ve Nutrever gibi köklü firmalar varken, önermem.

Scitec ve Nutrever gibi köklü firmalar varken, önermem.
Tadida benim için önemli, zorla içmek istemiyorum.

Supplementler tadı için içilmez fakat supplementlerin arasında tadı en güzel olan protein tozlarıdır büyük ihtimal.
O zaman alıyorum bunu , 1.5 aydır spor yapıyorum günlük ne kadar içmem lazım?

Supplementler tadı için içilmez fakat supplementlerin arasında tadı en güzel olan protein tozlarıdır büyük ihtimal.
Bu arada hangisini Önerirsiniz? Gramaji pekte önemli değil tadı güzel olsun. Proteini iyi olsun yeter.

O zaman alıyorum bunu , 1.5 aydır spor yapıyorum günlük ne kadar içmem lazım?

Bu arada hangisini Önerirsiniz? Gramaji pekte önemli değil tadı güzel olsun. Proteini iyi olsun yeter.
Scitec daha ekonomik. İkisinin de %84 protein oranı mevcut. Scitec tercih edebilirsiniz.

Ekonomik olması pek önemli değil bu bütçede. Hangisinin tadı daha iyidir. Ben pahalı olanın daha iyi olduğunu düşünüyorum.
Protein tozlarının genelde tadı klasiktir. Çikolata aromalı olanlar, süt ile içerseniz yoğun bir sütlü çikolata tadı veriyor. Çilekli olanlar yine süt ile yoğun çilekli süt oluyor.

Protein tozlarının genelde tadı klasiktir. Çikolata aromalı olanlar, süt ile içerseniz yoğun bir sütlü çikolata tadı veriyor. Çilekli olanlar yine süt ile yoğun çilekli süt oluyor.
Sipariş geçtik yardımınız için teşekkürler.

Tozu aldık ama deli dehşet şeker tadi var , nasıl çözebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı