Hitman 3 deneyimim

Mert2302

Decapat
Makaleler
9
Yer
Darth Maul
Not: İnceleme değil düşünce konusudur. "İnceleme değil bu" demenize gerek yok.

Optimizasyon:
Konsollar için yorum yapacağım çünkü konsol tarafında oynadım.
XSX: 2160p, RT açık ve sabit 60 FPS çalışıyor, özellikle Dubai kısmında grafikler göz alıcı.
PS5: 1800p, RT açık, sabit 60 FPS çalışıyor. İnternetten gördüğüm üzere görüntü anlamında gözle görülebilir farklar var XSX ile.

Hikaye: Üçlemenin son oyunu. Ben dahil çoğu kişi bu oyunu hikayesi için oynamıyor ve oynamamalı da. Oyun hikaye üzerinde çok durmuyor. Sonu da güzel.
1611744016595.png

Aksiyon ve Suikast: Mekanikler çoğunlukla aynı, fark ettiğim yenilik kamera oldu. Atmosferi daha iyi, mekanlar daha iyi dizayn edilmiş diğerlerine göre.
1611744134689.png

Süre: 4 saatte bitti. Tek oturuşta bitirdim. Fiyatını hak ettiğini söyleyemem. Xbox Store'da 260, PC'de 260 ve PS Store'da 469'a satılıyor. Özellikle PS tarafında fiyatını hak etmiyor.

Not: Oyun PS5'de XSX'e göre kötü gözüküyor. Linki koyayim:

Ben XSX'de oynadım.

Behzat Amir

Picopat
Not: İnceleme değil düşünce konusudur. "İnceleme değil bu" demenize gerek yok.

Optimizasyon:
Konsollar için yorum yapacağım çünkü konsol tarafında oynadım.
XSX: 2160p, RT açık ve sabit 60 FPS çalışıyor, özellikle Dubai kısmında grafikler göz alıcı.
PS5: 1800p, RT açık, sabit 60 FPS çalışıyor. İnternetten gördüğüm üzere görüntü anlamında gözle görülebilir farklar var XSX ile.

Hikaye: Üçlemenin son oyunu. Ben dahil çoğu kişi bu oyunu hikayesi için oynamıyor ve oynamamalı da. Oyun hikaye üzerinde çok durmuyor. Sonu da güzel.
Eki Görüntüle 854563

Aksiyon ve Suikast: Mekanikler çoğunlukla aynı, fark ettiğim yenilik kamera oldu. Atmosferi daha iyi, mekanlar daha iyi dizayn edilmiş diğerlerine göre.
Eki Görüntüle 854571

Süre: 4 saatte bitti. Tek oturuşta bitirdim. Fiyatını hak ettiğini söyleyemem. Xbox Store'da 260, PC'de 260 ve PS Store'da 469'a satılıyor. Özellikle PS tarafında fiyatını hak etmiyor.

Not: Oyun PS5'de XSX'e göre kötü gözüküyor. Linki koyayim:

Ben XSX'de oynadım.
Enis Kirazoğlu'nun videoda anlattıklarının kısa özeti gibi olmuş. Eline sağlık.

Pilot Bey24

Centipat
Makaleler
1
Yer
Mars

Şu an bu bölümün yarısındayım. İzlemek de iyi.

Windows 7

Hectopat
Makaleler
4
Yer
YT, Sosyal, DC, Twitch ve Steam Arasında Bir Yer
Dediğim gibi hikayesi için oynanmaz.
Hikayesi için oynanmaz demek yanlış bence. Son 3 oyun bağlıydı, ben anlamadım gerçi o ayrı konu. Absulation’ı tüm ülke korsan oynadı diye mi Türkçe yama gelmiyor acaba?

Yukarı