Hitman: Absolution'nun sizin için diğer oyunlardan özel olan yanı nedir?

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Benimkisi kesinlikle NPC'ler. Aşırı gerçekçi yahu, böyle NPC ben başka oyunda görmedim. Biri sohbet ediyor, biri bir şeyler arıyor, biri başka bir şey. Cidden mükemmel. Sizinkiler nedir?

Blood money NPC'leri daha gerçekci bence. Ama yine de absolution en çok oynadığım gizlilik oyunudur çıktığı günden beri belki 6 defa bitirmişimdir hatta daha geçen hafta bir daha bitirdim sıkılmıyorum oyundan çok akıcı.

Benim için Hitman serisini özel kılan bilgisayar oyunlarıyla Hitman'le tanışmış olmam ama Hitman Absolution'nun yeri başkadır Ultra ayarlarda çok başka bir görüntü şöleni sunması benim için Absolution'nu özel kılıyor.

Benimkisi kesinlikle NPC'ler. Aşırı gerçekçi yahu, böyle NPC ben başka oyunda görmedim. Biri sohbet ediyor, biri bir şeyler arıyor, biri başka bir şey. Cidden mükemmel. Sizinkiler nedir?
Yerde ceseti bırakıyorlar, polisler susturuculu tabancaya bile bir şey demiyorlar. Gerçekçilik tarafı diye bir şey Absolution'da git Blood Money veya 2016 sonrasını oyna. Ama gene de benim için yeri ayrı. Kafa dağıtmalık, arcade bir oyun benim için.

Bilmiyorum. Çok uzun zaman önce (2013 Temmuz'da almışım. O civarda bitirmişimtir.) oynadım. Ama ondan sonra çıkan oyunlardan daha iyi bence.

Seri ile tanıştığımda ondan önce çıkmış olan Hitman 2'yi oynayıp ona geçtim. O geçişin etkisi olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videonun 3. dakikasında olan şey artık neyse. Bunun verdiği zevk beni ekteki saat kadar oynattı.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    46,1 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı