The Witcher 3 sizin için ne ifade ediyor?

HuseyinSlayer1

Picopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Adana
Ekran kartım GTX 1650S oyunu alacağımda ultra ayarlarda şehirde bile akıcı oynayabilir miyim?

Maestro.

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Ekran kartım GTX 1650S oyunu alacağımda ultra ayarlarda şehirde bile akıcı oynayabilir miyim?
Oynarsın sanırım. Ben zamanında GTX950 ile akıcı şekilde oynamıştım yüksek ayarlarda. Optimizasyon sıkıntısı yoktu oyunun.

I'm not Batman

Decipat
En iyi cevaplar
5
Yer
Gotham City
"Up for a few rounds of gwent?" bu cümlenin sesi kulağımda yankılanır. :)

Bonus:
1590172284553-png.570683

Geralt- "Gwent isn't something one considers when balancing the six-open world. But this... does put a smile on my face. "

KS
Bonz

Bonz

Decapat
En iyi cevaplar
0

I'm not Batman

Decipat
En iyi cevaplar
5
Yer
Gotham City
Bir ben sevmiyorum galiba Gwent'i.
Ne yalan söyleyeyim, çok keyifli geliyor bana. Hatta oyunu sırf Gwent oynamak için açıyordum. Şimdiyse artık Steam'e gelince kaldığımız yerden devam. :)

Not: GOG hesabınızdan bültenlere abone olup "GWENT" oyununu edinirseniz (ücretsiz) hoşgeldin bonusu olarak "The Witcher: Enhanced Edition" oyununu (The Witcher'ın ilk oyunu olur.) ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Link: GOG.com

KS
Bonz

Bonz

Decapat
En iyi cevaplar
0
Ne yalan söyleyeyim, çok keyifli geliyor bana. Hatta oyunu sırf Gwent oynamak için açıyordum. Şimdiyse artık Steam'e gelince kaldığımız yerden devam. :)

Not: GOG hesabınızdan bültenlere abone olup "GWENT" oyununu edinirseniz (ücretsiz) hoşgeldin bonusu olarak "The Witcher: Enhanced Edition" oyununu (The Witcher'ın ilk oyunu olur.) ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Link: GOG.com
Bende bütün Witcher oyunları var sorun yok.

I'm not Batman

Decipat
En iyi cevaplar
5
Yer
Gotham City

Yeni konular

Yukarı