The Witcher 3 sizin için ne ifade ediyor?

Cüzdan bakiyem yetmesine rağmen Half Life 2'nin devam bölümlerini almak için almadığım bir oyunu ifade ediyor.
Bence en iyisini yapmışsınız :D Half Life 2 benim için ayrı bir önemi vardır. 512mb ram ve nvidia fx 5200 128mb ekran kartlı 2005 yılından kalma bilgisayarım ile sorunsuz oynayabilmiştim.

Mesela Skyrim oynamak istedim ama Witcher'ın yanında çok hantal kaldı bana oyun 1 saat bile oynayamadan silmiştim.

İkisini karşılaştırma sakın. :) Çok farklı kafada oyunlar ve aralarında teknolojik farklı var bariz şekilde. Zamanında The Elder Scrolls Türk forumunda da çok muhabbeti dönmüştü. Skyrim'i oynamadıysan modlayarak oynamanı tavsiye ederim.

İkisini karşılaştırma sakın. :) Çok farklı kafada oyunlar ve aralarında teknolojik farklı var bariz şekilde. Zamanında The Elder Scrolls Türk forumunda da çok muhabbeti dönmüştü. Skyrim'i oynamadıysan modlayarak oynamanı tavsiye ederim.

Skyrim'i Witcher'dan çok önce oynamıştım tabii o zaman o hantallığa göre harika gelmişti. Sonra modlamaya girişmiştim karakterimin kafasının dağdan büyük olduğunu hatırlıyorum.

Geri
Yukarı