Hızlı Bir Şekilde Saç Uzatmanın Yolları

Arkadaşlar hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Saç yapımı anlatmam gerekirse örneğin bugün banyo yaptıysam ertesi günü yağlanıyor, bu şekilde bir saça sahibim.

Arkadaşlar da yazmış zaten. Banyo banyo banyo. Sürekli sık sık yıka. Çabuk yağlanıyorsa günde 2 kere sabah akşam yıka. Eskiden bilinen ve işe yarayan en etkili yöntem budur malesef.

Arkadaşlar hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Saç yapımı anlatmam gerekirse örneğin bugün banyo yaptıysam ertesi günü yağlanıyor, bu şekilde bir saça sahibim.
Hocam ertesi gün hemen yağlanırsa iki günde bir yıkayın. Ama ben olsam 3 günde bir yıkardım bi tık daha fazla beslenmesi için. Zaten belirttim diğer yazımda.

Hocam ertesi gün hemen yağlanırsa iki günde bir yıkayın. Ama ben olsam 3 günde bir yıkardım bi tık daha fazla beslenmesi için. Zaten belirttim diğer yazımda.
Anladım hocam sağolun. Eh yapacak bir şey yok yaptık bir hata, ders çıkardım bir daha bu kadar kısa kestirmeyeceğim.

Anladım hocam sağolun. Eh yapacak bir şey yok yaptık bir hata, ders çıkardım bir daha bu kadar kısa kestirmeyeceğim.
Olabilir hocam herkes yapmıştır. Bide bu kadar kafaya takıp dert etmemenizi öneririm. Çok dert edince uzasa bile farkedemiyorsunuz. Akışına salın yani.

Saçınız 1 gün geçtikten sonra yağlanıyorsa sebebi, saçınızın sürekli yıkanmaya alışmasıdır.Yani saçınızı sürekli yıkadığınız için saçınız bu düzene alışmış durumda.Yakın arkadaşlarımda da bu sorun var.Bi tanesi günde 2 kere yıkıyor saçını :D

Arkadaşlar her gün düş almak saçlara zarar vermez her gün şampuan kullanmak saçlara zarar verir. Sadece su ile yıkarsanız hiçbir şey olmaz. Hatta her gün kullanım için özel şampuanlar var saçı ve deriyi yıpratmayan. Onlar da zarar vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı