Hizli kilo vermek için tavsiyeleriniz

Nabersin82

Picopat
Daha fazla  
Karantina sürecinde malum kilo aldık. Hedefim futbolcu olmaktı ama şu an biraz fazla kilolarim var ve altyapı maçları başlarsa bu kilo ile oynayamam. Hızlıca kilo vermek için tavsiyeniz neler? Doğal şeyler olsun lütfen. Yani midemi delecek şeyler kullanmak istemem.

Karantina sürecinde malum kilo aldık. Hedefim futbolcu olmaktı ama şu an biraz fazla kilolarim var ve altyapı maçları başlarsa bu kilo ile oynayamam. Hızlıca kilo vermek için tavsiyeniz neler? Doğal şeyler olsun lütfen. Yani midemi delecek şeyler kullanmak istemem.
"Su Orucu" deneyebilirsiniz. Sağlık açısından pek bir sıkıntısı yok bildiğim kadarıyla.

Dostum ben de kilo konusunda muzdaribim. Ancak her gün doğal yönl birkaç yöntem kullanırım. Sabahları ve akşamları 1 su baradağı ılık suya 1 çorba kaşığı elma sirkesi ve çeyrek limon sıkıp içiyorum. Yağ yakmayı ve ödem atmayı hızlandırıyor. Haftada bir de zencefil, bal ve limonu ılık suda karıştırıp içiyorum. Faydasını hissetmeye başladım. Tabi böyle durumlar senin metabolik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Dikkatli olmakda fayda var.

Abi zaten ergenlik donenimimdeyim yas 14.
Ablam diyetisyen numarasını yollayabilirim.

Teşekkürler sadece buradakilere sordum yani bir diyetisyen ile görüşmek o kadar para da yok şu an bende.
"Su orucu" deneyebilirsiniz. Sağlık açısından pek bir sıkıntısı yok bildiğim kadarıyla.

Şu icmemenin kiloya etkisi olacağını çok sanmiyorum.
Dostum ben de kilo konusunda muzdaribim. Ancak her gün doğal yönl birkaç yöntem kullanırım. Sabahları ve akşamları 1 su baradağı ılık suya 1 çorba kaşığı elma sirkesi ve çeyrek limon sıkıp içiyorum. Yağ yakmayı ve ödem atmayı hızlandırıyor. Haftada bir de zencefil, bal ve limonu ılık suda karıştırıp içiyorum. Faydasını hissetmeye başladım. Tabi böyle durumlar senin metabolik durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Dikkatli olmakda fayda var.

Abi işte benim dediğim buydu fazla asıt iciyorsun miden delinebilir.

Buradan boyunu, kilonu, yaşını seçtikten sonra bir rakam çıkacak karşına. O rakamdan 600-700 kalori çıkarıp, o rakama göre diyet listesi bakabilirsin internetten. Aç kalmanı önermiyorum, altyapısız çok tuhaf tavsiyeler yazıyor insanlar. Sağlığını kaybetmeden kilo vermeye bak.

Geri
Yukarı