Hobi amaçlı YouTube kanalı için öneriler

faruk sincar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hobi amaçlı video çekmeye başladım zaten sistem toplamayı ve sistem değiştirmeyi seviyorum. Kamera ve ekipman alıp Teknoloji vb. Gibi konular hakkında video çekiyorum bunun yanında kutu açılışı ve inceleme videolarda yer alıyor. Elime geçen telefon gibi teknolojik ürünlerin incelemelerini paylaşıyorum. Öneriniz veya farklı bir konuda bilgi vermek isteyenlere şimdiden teşekkürler.

Kanalımıda şuraya bırakıyorum inceleyebilirsiniz.

Abone olabilirsiniz bu arada :))

Sistemim;
İşlemci: Ryzen 3600x işlemci
Anakart: Asus Strix B550-F Anakart
Ekran Kartı: XFX Fatboy RX 590 8GB
ekran kartı
Ssd: Adata 256 GB XPG SX8200 Pro 3500MB-1200MB/s
HDD: Western Digital 3.5" 1 TB Caviar Blue 7200Rpm
Ram: 32GB 2x16 DDR4 3600Mhz Trident Z Neo
Sıvı soğutma: GamePower Iceberg 360

Kamera: Canon EOS M50 Vlogger kit
Mikrofon: Boya BY-M1
Tripod: Manfrotto advamced compact
1 soft box
1 deve boyun tripod

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201102_013533_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_20201102_013533_com.google.android.youtube.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar hobi amaçlı video çekmeye başladım zaten sistem toplamayı ve sistem değiştirmeyi seviyorum. Kamera ve ekipman alıp Teknoloji vb. Gibi konular hakkında video çekiyorum bunun yanında kutu açılışı ve inceleme videolarda yer alıyor. Elime geçen telefon gibi teknolojik ürünlerin incelemelerini paylaşıyorum. Öneriniz veya farklı bir konuda bilgi vermek isteyenlere şimdiden teşekkürler.

Kanalımıda şuraya bırakıyorum inceleyebilirsiniz.

Sistemim;
İşlemci: Ryzen 3600x işlemci
Anakart: Asus Strix B550-F Anakart
Ekran Kartı: XFX Fatboy RX 590 8GB
ekran kartı
Ssd: Adata 256 GB XPG SX8200 Pro 3500MB-1200MB/s
HDD: Western Digital 3.5" 1 TB Caviar Blue 7200Rpm
Ram: 32GB 2x16 DDR4 3600Mhz Trident Z Neo
Sıvı soğutma: GamePower Iceberg 360

Kamera: Canon EOS M50 Vlogger kit
Mikrofon: Boya BY-M1
Tripod: Manfrotto advamced compact
1 soft box
1 deve boyun tripod
Işık biraz az gibi videolarda ve daha kaliteli mikrofon kullanmalısın ama videoların çok başarılı tebrikler.

Hobi amaçlı ama para kazanmayı hedefliyor musunuz?
Para amaç değil hem kendime bişeyler katmak hem bişeyler öğrenmek çevre edinmek. Ama insanın sevipte yaptığı işten para kazanması kalite yüksektebilmesi ve bir yerlere gelip daha iyi şeyler başarması demek olduğu için para kazanmıyayım demek yanlış olur. Malum çalışmadan hiç bişey yapılmıyor ki kurlar bu haldeyken.
Bu işi ciddiye aldığınız belli, videolarınız kaliteli duruyor. Bence biraz daha akıcı ve canlı konuşmak için çalışabilirsiniz.
O konuda kasılıyorum ilk diye zamanla düzeliyor konuşma tarzım teşekkürler
Bu işi ciddiye aldığınız belli, videolarınız kaliteli duruyor. Bence biraz daha akıcı ve canlı konuşmak için çalışabilirsiniz.
O konuda kasılıyorum ilk diye zamanla düzeliyor konuşma tarzım teşekkürler
Videolarınızı beğendim. Efektler çok fazla olması dışında gayet güzel elinize sağlık.
Teşekkürler
Işık biraz az gibi videolarda ve daha kaliteli mikrofon kullanmalısın ama videoların çok başarılı tebrikler.
Boya kablosuz mikrofon arıyorum bulursam alacağım. +1 soft box ve gündüz çekeceğim artık videoları teşekkürler.

Gayet güzel bir kanalın var. Bence hobini işe çevirip para kazanmaya başlayabilirsin.

Bu arada gariptir ki 1 hatfa önce aynı formatta bir konu açtım ve beklemeye alınmadı, bildirim bile gelmedi direkt iptal edildi. Sebebini merak ediyorum adam mı kayırıyor moderatörler anlamadım.

Gayet güzel bir kanalın var. Bence hobini işe çevirip para kazanmaya başlayabilirsin.

Bu arada gariptir ki 1 hatfa önce aynı formatta bir konu açtım ve beklemeye alınmadı, bildirim bile gelmedi direkt iptal edildi. Sebebini merak ediyorum adam mı kayırıyor moderatörler anlamadım.
Sanmam farklı bir sorum vardır konuyu ilet yardımcı olurlar sende mi video çekiyorsun?

Sanmam farklı bir sorum vardır konuyu ilet yardımcı olurlar sende mi video çekiyorsun?
Konum silinmiş maalesef, bir daha da açmakla uğraşmadım. Evet ben de çekiyorum ancak gameplay tarzında, yani oyun klipleri arkasına video şeklinde. Sizinki gibi yüzyüze değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı