Hobi olarak ne yapıyorsunuz?

Kitap okuma demek isterdim fakat o artık hayatımın bir parçası oldu. Hobi olarak müzik ile ilgileniyorum, özellikle bir enstrüman çalmayı öğrenmenizi tavsiye ederim.

Yazılım dilleri öğrenmek, kodlama yapmak çok büyük zevk veriyor bir zamanlar psişik enerji, Lucid Rüya, bilinçaltı gibi konularla çok ilgileniyordum. Bunun haricinde uğraşabileceğim sosyal bir alan yok. Ancak bisikletim olsaydı (ya da olursa) biraz dolaşırdım sanırım. Ya da uzaktan kumandalı RC arabalarını (Drift, Off Road vb.) yarıştırıyorlar falan videolarını izledim bu aktiviteyi yapmak isterdim. Ruhunuzu dinlendirecek şeyler okuyup dinlemenizi tavsiye ederim. Hayata bakış açınızı değiştiriyor. Hatta ben ilgilendiğim bu psikolojik konular sayesinde oldukça mutlu yaşıyorum.

Technopat Sosyal'de konulara cevap yazmak, iTunes'ta film arşivi yapmak, League of Legends oynamak.

Çizim yapıyorum, o an aklıma ne geldiyse ne gördüysem onu çiziyorum genelde.

Arada yazı yazarım, elle yazmayı tercih ederdim ama bir süredir bilgisayar üzerinden yazıyorum. Kağıt kalem kadar rahatlatmasa da rahatlatıyor. Genelde aklımdakileri yazıyorum.

Son 6 aydır en büyük hobim araba sürmek ama. Bazen çok sıkıyor tabi. Müzik açıp dağ yollarında, deniz kenarında sürmek inanılmaz rahatlatıyor. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı