Hobi tavsiyesi

Bitki beslemek. Ben de şu an gül ekmeye başladım. Vakti gelince bahçemin önüne domates ekmeyi planlıyorum. Her sabah onları sulamak ve büyüdüklerini görmek ayrı güzel.

Bitki beslemek. Ben de şu an gül ekmeye başladım. Vakti gelince bahçemin önüne domates ekmeyi planlıyorum. Her sabah onları sulamak ve büyüdüklerini görmek ayrı güzel.
Bitkilerle pek aram yok hocam, uğurböceği besliyordum evde geçen hafta rahmetli oldu :D.
Malatya'da olduğunu nerden biliyim hacım?
İşin esprisi o hocam ya takılıyorum sadece :D.
Minecraft'ta skyblock oyna :D
Eskiden çok oynadım şimdi tekrar oynayınca midem kaldırmıyor.

Dostlar oyun oynamak, gitar çalmak, satranç oynamak, kitap okumak ve spor yapmak dışında hobi önerebilir misiniz? Her türden olabilir hiç fark etmez. Aklımda minyatür ev yapmak var. Yine de sizlerden bekliyorum öneri.
Bir ara ben kutu oyunları alıyordum, başta arkadaşlarla eğlenceli oluyordu ama sonra pek oynayamadık. 3 4 arkadaşla masa oyunları zevkli oluyor varsa o kafadan arkadaşların. Benimkiler düz kafa sattım ben de tüm oyunları.

En ucuzundan bir klasik gitar alıp en sevdiğin diziyi izlerken gitarı gıcırdatmak...
Bana kalırsa on numara aktivite.
Gitar çalıyorum hocam zaten hem akustik hem klasik.
Bir ara ben kutu oyunları alıyordum, başta arkadaşlarla eğlenceli oluyordu ama sonra pek oynayamadık. 3 4 arkadaşla masa oyunları zevkli oluyor varsa o kafadan arkadaşların. Benimkiler düz kafa sattım ben de tüm oyunları.
Maalesef olsa bile oynayacak yer yok.

Geri
Yukarı