Hobi Tavsiyesi

Uçak maketlerini yapabilmeyi çok isterdim lâkin gerekli resim meziyetlerine sahip olmadığım için boyama kısmında tüm işi batırmaktan korkuyorum.
Hocam boyamayı yapmaya illa gerek yokı zaten boyamalarda küçük çoğunluk suda yapışkanlığı devreye giren etiketler kullanılıyor maket ile verilen.

Ben yaparken epey eğleniyorum.

Revell M.Set F/A-18E 1:144 Ölçek 3. Seviye Maket - 63997
Olmaz ise Canon papercraft'ın sitesine bakın.

Seramik Boyama, Ahşap Boyama tekniklerini kesinlikle öneririm. Hem Zamanınızı güzel ve kaliteli kullanma imkanı sağlıyor hem de beyninizi boşaltıyorsunuz adeta. Kesinlikle öneriyorum ve boya olarak Cadence Boya ürünlerini kullanabilirsiniz. Cadence Boya ürünleri diğer piyasada yer alan rich boya markasına göre daha kaliteli. Mesela hobi konusunda Instagram'da fenomen olan Dekotrend olarak bilinen bir sayfa var. Sürekli videolar ve canlı yayınlar paylaşıyor. Onlarında en çok önerdiği boya markası Cadence Boya oluyor.

Ben kendi adıma Hobi Malzemeleri'ni Evimdehobi.com sitesinden alıyorum ve bazı yaptıklarımı BuHobi.com sitesinde satıyorum. Sizlerde bu yoğun hayatın içinde hobi işleriyle ilgileniyorsanız veya ilgilenmeyi planlıyorsanız kesinlikle güvenle ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Aynı gün kargoya veriyorlar. Kapıda ödeme falan her şey var.

İlk öncelikle hepinize teşekkür etmek isterim hepinize ama ben forum hesabım olduğunu bile unutmuştum :D.
Neyse SDN forumdan ınsanimsiyim ve yaza kadar artık burada yazacağım :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Avcılığa yönelebilirsin, uzun süredir çevremden aldığım bilgiler ile kendimi hep geliştirdim ve kendimi bu sporun içinde buldum. Ateşli silah ile kuş avı gibi aktivitelere gidebilirsin veya havalı tüfek edinip eğlenebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı