Hobileriniz neler?

Basketbol aslında para harcanacak gibi. Bunun kursu var, basket topu (eğer mahalle müsaitse), forma mesela pek bilmiyorum ama bence vardır :D Maşallah umarım güzel kariyer/hobi yaparsınız.

Kursa belki seneye gidebilirim aslında. 1.5-2 sene önce 200 küsur TL'ye aldığım basketbol topu 800 olduktan sonra daha harcama yapmayı düşünmüyorum. Kötü liseye gidersem belki kariyer odaklanırım :D. Top bu bu arada.

Yazılım işleri çok zor hocam. Dediklerinizi anlamadım ama zor görünüyorlar, umarım yaparsınız. Gaza gelmeniz iyi ama bırakmasaydınız keşke. Belki de kariyeriniz burdan başlayacaktı, tekrar deneyin bence.
Ya hocam yaptığım işin maddi bir getirisi yoktu, tamamen hobi amaçlı yapıyordum zaten. Bahsettiğim terimleri şöyle özetleyebilirim;

Yapacağım şifrelemeyi tıpkı WhatsApp vb. uygulamalar gibi, uygulamanın kendisi dahil hiçbir 3. taraf okuyamıyordu. Yani amaç güvenli mesajlaşmaydı ancak dediğim gibi, kullanım alanı yok. Zaten masrafı da yoktu çünkü hiçbir sunucu kiralamadan çalışabiliyordu.

Siz mesaj göndermek istediğiniz zaman direkt o bilgisayara bir bağlantıda bulunuyordunuz. Hiçbir aracı sunucu işin içine girmediği için SSL'de yoktu. Hiçbir şey yoktu yani :D

Ben ilk fahrettin altaya gidip oradan istinyeye geçiyorum. Orada 2-3 tane yer olması gerekiyor hepsine giriyorum ama elim boş çıkıyorum. İstinye de en üst katta toyz ve d&r var. Oradan eshot ile Agora AVM'ye geçiyorum. Orada 2-3 tane yer var. Agora'da en alt katta bir tane kırtasiye var ama çok büyük. Çok fazla oyuncak var gitmeni öneririm ama oradan da elim boş çıktım. Honda TypeR vardı en son almadım çünkü bende var. Evimizin yanında kırtasiye var orada güzel araçlar oluyor oradan alıyorum çoğunlukla. Hemde 35TL orada. Belki 40 yapmıştır.
İstinyede evet çok var diyorlar ama gitmek nasip olmadı, Agorada doğdum büyüdüm sayılır, ve yanındaki kipa ama orada yok muhtemelen. Evet o kırtasiyeden bende almıştım çok güzel şeyler var. Benim ilçem urla görmüşsünüzdür burada küçük bir avm var bamboo diye, oradaki toyz ve d&r var oralara bakıyorum, bazen de migrosa geliyorlar 3lü şekilde fakat 2si kötü birisi güzel çıkıyor aldığımıza değmez.

İstinyede evet çok var diyorlar ama gitmek nasip olmadı, Agorada doğdum büyüdüm sayılır, ve yanındaki kipa ama orada yok muhtemelen. Evet o kırtasiyeden bende almıştım çok güzel şeyler var. Benim ilçem urla görmüşsünüzdür burada küçük bir avm var bamboo diye, oradaki toyz ve d&r var oralara bakıyorum, bazen de migrosa geliyorlar 3lü şekilde fakat 2si kötü birisi güzel çıkıyor aldığımıza değmez.
Oraya hiç gitmedim veya hatırlamıyorum. Dediğiniz gibi değmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı