Hobileriniz neler?

Yarış oyunlarında kendimi geliştirmeye çalışıyorum, simülasyonlar dahil.

1) Mantıklı buluyorum, para harcanmaya değeceğini düşünüyorum. Bana zevk veren her şey için para harcayabilirim açıkçası.

2) Bu hobimi 2 yıldır bir direksiyon seti ile sürdürüyorum.
Hocam ilk sorunun cevabınıza gerçekten hayran kaldım, aynı fikirdeyim. Benim mesela bu akvaryum hobisine harcadığım para ile bir ekran kartı veya ps4 alınırdı (harcadığım parayı siz anladınız) ama bunlar bana sadece birkaç saatlik zevk verecek akvaryumda öyle gerçi. Fakat gerçekten değer. Mutlu hobiler, tam derman derkeeeeennn vazzzgeeeeççtiiiimm (vites 2 den 3e atıldı) :D

Spor ve oyun, arabalarla ilgilenmek de hobiyse tabi o da var.

Yarış oyunlarında kendimi geliştirmeye çalışıyorum, simülasyonlar dahil.

1) Mantıklı buluyorum, para harcanmaya değeceğini düşünüyorum. Bana zevk veren her şey için para harcayabilirim açıkçası.

2) Bu hobimi 2 yıldır bir direksiyon seti ile sürdürüyorum.

İyi sürdüğüm pistlerde ilk 500'e girebiliyorum. İRacing gibi üst mecralarda ise irating kasabiliyorum ama şu anlık safety ratinge yöneldim.
Kaliteli bir hobi gerçekten, ağzınızın tadını biliyorsunuz. Sim Racing adamdır.

Kesinlikle. Küçücük araç bile 50TL oldu alınmaz artık kolay kolay. Zaten Türkiye de güzel araç bulmakta çok zor. İzmir de yaşıyorum, bir çok avm'yi gezdim. Bence çalışanlar iyi araçları topluyorlar ve satıyorlar başka açıklaması olamaz. Her gitmem de kötü araçlar var.

Hocam uğraşacağım zaten ama şuan gelirim olmadığı için sadece "yapmak" istediğim bir şey olarak kafamın köşesinde duruyor.
Evet hocam bende izmirdeyim ve güzel arabalar yok ve kalitesiz. Toyys shop idari eder başka nerede satılıyor bilmiyorum ama çok kötü arabalar.

Hocam ilk sorunun cevabınıza gerçekten hayran kaldım, aynı fikirdeyim. Benim mesela bu akvaryum hobisine harcadığım para ile bir ekran kartı veya ps4 alınırdı (harcadığım parayı siz anladınız) ama bunlar bana sadece birkaç saatlik zevk verecek akvaryumda öyle gerçi. Fakat gerçekten değer. Mutlu hobiler, tam derman derkeeeeennn vazzzgeeeeççtiiiimm (vites 2 den 3e atıldı) :D
Ne güzel hocam. Şunu da ekleyeyim, düzenli basketbol ve ip atlama yapıyorum. Spor da hobim sayılır.

Evet hocam bende izmirdeyim ve güzel arabalar yok ve kalitesiz. Toyys shop idari eder başka nerede satılıyor bilmiyorum ama çok kötü arabalar.
Ben ilk fahrettin altaya gidip oradan istinyeye geçiyorum. Orada 2-3 tane yer olması gerekiyor hepsine giriyorum ama elim boş çıkıyorum. İstinye de en üst katta toyz ve d&r var. Oradan eshot ile Agora AVM'ye geçiyorum. Orada 2-3 tane yer var. Agora'da en alt katta bir tane kırtasiye var ama çok büyük. Çok fazla oyuncak var gitmeni öneririm ama oradan da elim boş çıktım. Honda TypeR vardı en son almadım çünkü bende var. Evimizin yanında kırtasiye var orada güzel araçlar oluyor oradan alıyorum çoğunlukla. Hemde 35TL orada. Belki 40 yapmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı